ATILIM HIZLI MENÜ
Academic Calendar

2017-2018 Academic Calendar

E-Mail

Student and Staff e-mail transactions

Yüksek Onur ve Onur Öğrencileri için Tören

Yüksek Onur ve Onur listelerine giren öğrenciler için 4, 6 ve 9 Nisan tarihlerinde tören düzenlenecektir. Törenlere öğrencilerin aileleri de davetlidir. Bölümler için ayrı ayrı düzenlenen törenlerin gün, saat ve yerleri aşağıdaki gibidir:

- Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü: 04 Nisan 2018, 17:00, Seyhan Cengiz Turhan

- Turizm, Maliye ve Halkla İlişkiler Bölümleri 09 Nisan 2018, 17:00, Kadriye Zaim

- İşletme Bölümü: 09 Nisan 2018, 17:00, Seyhan Cengiz

- Lojistik Bölümü: 04 Nisan 2018, 11:30, Seyhan Cengiz

- Uluslararası İlişkiler Bölümü: 06 Nisan 2018, 16:00, Seyhan Cengiz Turhan

- İktisat Bölümü: 06 Nisan 2018, 16:00, Cengiz Yenerim

 

Yüksek Onur ve Onur Listesi:

150105014 ENİS EKREM TÜRKKAN İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü YÜKSEK ONUR
17232710031 MUHAMMED HEYSEM SEVGİ İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü YÜKSEK ONUR
140105025 MEHMET CENK DOĞU İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü YÜKSEK ONUR
130105006 UMUT HÜSEYİN ÇOMAK İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
130105016 RAHMİ ÖZGÜR METİN İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
120105008 SEDA EREN İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
140105008 SEVDE GÜRTAN İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
140105006 ASUDE SÜMEYYE ÇAKMAK İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
140105014 İREM ÜNSAL İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
130105013 İSMAİL SERKAN KAYA İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
130105009 ASLIHAN OĞUZ İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
130105007 GÖKHAN YORULMAZ İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
120105007 BUSE ECEM AKTAŞ İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
140105024 BERİL MÜMİNOĞLU İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü ONUR
100102001 CEMRE NUR KARAAHMET İşletme Fakültesi İktisat Bölümü YÜKSEK ONUR
140102018 MÜCAHİT ÇETİN İşletme Fakültesi İktisat Bölümü ONUR
130102003 ELİF ÜZEN İşletme Fakültesi İktisat Bölümü ONUR
140102004 BERİL HAYATOĞLU İşletme Fakültesi İktisat Bölümü ONUR
17232810022 İREM KURT İşletme Fakültesi İktisat Bölümü ONUR
150102006 İPEK TÜMER İşletme Fakültesi İktisat Bölümü ONUR
17232810004 DİLARA KOZPINAR İşletme Fakültesi İktisat Bölümü ONUR
140102011 SÜLEYMAN ÇALIŞKAN İşletme Fakültesi İktisat Bölümü ONUR
17232910041 SEVDE KUMARTAŞLI İşletme Fakültesi İşletme Bölümü YÜKSEK ONUR
160101079 EMRULLAH  TEKGÖZ İşletme Fakültesi İşletme Bölümü YÜKSEK ONUR
150101016 ZEYNEP YILDIZ İşletme Fakültesi İşletme Bölümü YÜKSEK ONUR
140101008 TÜRKER AÇIKGÖZ İşletme Fakültesi İşletme Bölümü YÜKSEK ONUR
17232911058 RWAIDA CHAMSOU İşletme Fakültesi İşletme Bölümü YÜKSEK ONUR
160104015 ONUR AĞCA İşletme Fakültesi İşletme Bölümü YÜKSEK ONUR
130104023 FERHAT DİLME İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
150104007 MERVE KARACAOĞLU İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
150101006 ELİF KARA İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
150104030 AYŞE KILIÇAY İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
160104008 ERDEM YILMAZ İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
140104022 ABDULLAH KALEMCİ İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
150101003 BERİL BUDAK İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
140101007 BURAK TAYANÇ İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
150101002 SILA OKYAR İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
160104001 ASLIHAN ALBAYRAK İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
17232910029 GÜLSÜM ECE ÜLKÜER İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
160101046 BERFİN NAZ KAPLAN İşletme Fakültesi İşletme Bölümü ONUR
17233010005 TUĞÇE KÖRHAN İşletme Fakültesi Maliye Bölümü YÜKSEK ONUR
17233010022 ECE KORKMAZ İşletme Fakültesi Maliye Bölümü YÜKSEK ONUR
150110008 MELİKE İSKENDER İşletme Fakültesi Maliye Bölümü YÜKSEK ONUR
150110002 NURSENA GÜR İşletme Fakültesi Maliye Bölümü YÜKSEK ONUR
150110015 SERAP KILAN İşletme Fakültesi Maliye Bölümü YÜKSEK ONUR
17233010038 EDA DÜLGER İşletme Fakültesi Maliye Bölümü YÜKSEK ONUR
150110017 FATİH ÇINAR İşletme Fakültesi Maliye Bölümü YÜKSEK ONUR
150110009 AYÇA ADIYAMAN İşletme Fakültesi Maliye Bölümü ONUR
150110001 BERK ŞİMŞİROĞLU İşletme Fakültesi Maliye Bölümü ONUR
17233010034 NUR DİLEK ÖNDER İşletme Fakültesi Maliye Bölümü ONUR
160110005 ELİF AKSOY İşletme Fakültesi Maliye Bölümü ONUR
150109010 ASLI ORAK İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
130109013 GÜLEN TOKAY İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
140109003 AKIN YILDIRIM İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
160109003 ERDİ EKİNCİ İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
140109001 SEVAL ALEYNA ŞENTEPE İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
160109011 ŞEREF OĞULCAN KURT İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
150109002 HAKAN DEMİR İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
160109014 ADA BERKAY ÖCAL İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
140109103 KARDELEN KÜBRA KAVAK İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
150109031 TUBA NUR BOZAN İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
140109012 MUHARREM GAZİ KUBİLAY VURAL İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
160109177 MUSTAFA DOĞAN ÖZKIRMAZ İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
140109034 ASLI AK İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü YÜKSEK ONUR
160109021 AYŞEGÜL AKIN İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
140109107 YASİN ERCAN İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
130109034 GİRAY BUZACI İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
150109044 SERHAT ÇOKAL İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
150109003 EBRU ÜNLÜ İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
150109015 YUŞA SEFER İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
120109017 FIRAT BARAN TEKİN İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
140109027 ORKUN GÜL İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
140109029 RUMET ARŞİMET İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
150109016 SELİN ÖZÇAKMAK İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
150109027 AYŞE DİLSİZ İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
150109021 BURKAY ÖLÇER İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
140109010 KÜBRA IŞIK İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
160109012 NURİ EMRE ALTUNÖRGÜ İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
150109005 ZELİHA BUSE ÖZTÜRK İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
140109009 SERRA ERAYDIN İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
140109014 AYSEN RABİA AYYILDIZ İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
160109024 İSMAİL BURAK BURAN İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
140109100 OSMAN PALTA İşletme Fakültesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi Bölümü ONUR
17233210024 ONUR AKSOY İşletme Fakültesi Turizm Ve Otelcilik İşletmeciliği Bölümü YÜKSEK ONUR
120106015 SEYİT SUR İşletme Fakültesi Turizm Ve Otelcilik İşletmeciliği Bölümü ONUR
150106001 ZEYNEP İNCESU İşletme Fakültesi Turizm Ve Otelcilik İşletmeciliği Bölümü ONUR
130106008 ÖZGE İZGİ İşletme Fakültesi Turizm Ve Otelcilik İşletmeciliği Bölümü ONUR
140106007 SİMGE DARÇIN İşletme Fakültesi Turizm Ve Otelcilik İşletmeciliği Bölümü ONUR
140106004 HASAN DORUK YURTSEVER İşletme Fakültesi Turizm Ve Otelcilik İşletmeciliği Bölümü ONUR
150107002 ÖZGE ÇAMALAN İşletme Fakültesi Türkçe İktisat Bölümü YÜKSEK ONUR
150107003 ŞEYMA ÇALIŞ İşletme Fakültesi Türkçe İktisat Bölümü YÜKSEK ONUR
140107020 SEMİH EREN İşletme Fakültesi Türkçe İktisat Bölümü YÜKSEK ONUR
17238111030 SAFİYE ÜNAL İşletme Fakültesi Türkçe İktisat Bölümü ONUR
150107030 GÖZDE DURUM İşletme Fakültesi Türkçe İktisat Bölümü ONUR
17238111023 SELİN CANSU TEMEL İşletme Fakültesi Türkçe İktisat Bölümü ONUR
150107017 KÜBRA ATAK İşletme Fakültesi Türkçe İktisat Bölümü ONUR
150107016 MERVE ÇELİK İşletme Fakültesi Türkçe İktisat Bölümü ONUR
160107054 NİLGÜN  ODABAŞ İşletme Fakültesi Türkçe İktisat Bölümü ONUR
140103007 MUSTAFA MERT KOÇ İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü YÜKSEK ONUR
160103002 DİLARA SOY İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü YÜKSEK ONUR
160103045 HANNAN MOHAMED HUSSEIN İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü YÜKSEK ONUR
150103024 DORUK KOYUNCU İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü YÜKSEK ONUR
130103012 MELİKE SEÇİL ZEYDAN İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü YÜKSEK ONUR
140103026 TALAT CAN SERDAROĞLU İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü YÜKSEK ONUR
150103053 CHRISTINE KILONZO İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü YÜKSEK ONUR
140103010 EMRE VELİBEYOĞLU İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü YÜKSEK ONUR
17233310016 MELİSA ŞERBETCİ İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü YÜKSEK ONUR
160103004 AHSEN SEVNUR YILDIRIM İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ONUR
17233310044 MESUT YILDIZ İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ONUR
160103017 ZEYNEP PARLAKTÜRK İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ONUR
140103400 NURİ BERK  BİÇER İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ONUR
140103003 MİNA İZGÖRDÜ İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ONUR
150103015 UĞURHAN ÖZKELEŞ İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ONUR
150103041 FURKAN BURAK AYDINCILAR İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ONUR
140108004 KÜBRA EROL İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü YÜKSEK ONUR
140108001 ELİF BAĞCIOĞLU İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü YÜKSEK ONUR
140108013 MUHARREM ÇAKIR İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü ONUR
17233410039 AHMET CAN SEZGİN İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü ONUR
160108005 İREM YÜCE İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü ONUR
160108001 ATA EGEMEN TOKAY İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü ONUR
160108002 DUYGU ÖZCAN İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü ONUR
160108006 MURAT ÇİFTÇİ İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü ONUR
160108045 PEMBEGÜL USLUER İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü ONUR
150108027 ORÇUM MUTLU İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü ONUR
150108020 GÜL DENİZ ALTINTOP İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Bölümü ONUR