Hoş geldin :)

Geleceğe
Atılım Bursu

Tercih dönemi bitimine bir gün kala saat 23.59'a kadar başvurunu yapman, hedeflediğin programa yerleşmen ve kayıt yaptırman halinde sana ek burs kazanma şansı sunan bir fırsat. Hayallerin için başvurunu yap ve Geleceğe Atılım Bursundan yararlan.

Seni bekliyoruz…

Hemen Başvur!

Geleceğe Atılım Bursu
Nedir?

 

Geleceğe Atılım Bursu, 2024 yılında üniversitemize kayıt yaptıran öğrencilerimize, müracaatları ile ilgili yapılan değerlendirme sonucunda verilecek ilave burstur.

 

Tercih dönemi bitimine bir gün kala saat 23.59'a kadar başvurunu tamamlamalısın. Başvurun sonrasında yapılan değerlendirme sonucunda göndereceğimiz kabul mektubunda, hangi bölüm için ne kadar ilave indirim aldığın bilgisine ulaşacaksın. Atılım Üniversitesine yerleşmen ve kayıt yaptırman halinde kazanmış olduğun indirim normal eğitim süren boyunca koşulsuz ve kesintisiz devam edecektir.

Başvuru
Süreci Nasıl?

 • Tercih dönemi bitimine bir gün kala saat 23.59'a kadar mutlaka başvuru yapmalısın. Bu tarihten sonra kesinlikle başvuru yapamazsın.
 • Başvuru esnasında vermiş olduğun telefon numarasının ve e-posta adresinin doğru olduğundan emin olmalısın
 • Başvurunun alındığına dair sms alacaksın.
 • Değerlendirme sonucunda hangi bölüm için ne kadar ilave indirim aldığın bilgisi e-posta olarak belirttiğin adrese gönderilecek.
 • Gönderdiğimiz e-posta’nın spam’a düşme ihtimaline karşılık bu klasörü mutlaka kontrol etmelisin

Nasıl
Başvurulur?

Başvur butonuna tıklaman ve sadece iki dakikanı ayırarak istenen bilgileri eksiksiz doldurman yeterli.

Değerlendirme
Süreci Nasıl?


Başvurunda yazdığın tüm bilgiler ve isteğine bağlı yüklediğin dosyalar Değerlendirme Komisyonuna ulaşır. Komisyon değerlendirmesi sonucu burs oranın belirlenir. Belirlenen bu oranlar tercih dönemi bitmeden başvurunda belirttiğin e-posta adresine gönderilir. E-posta sunucuları, e-postaları gelen kutusu yerine spam klasörüne de atabileceği için bu klasörünü de kontrol etmelisinBAŞVUR

Geleceğe Atılım Burs Şartları?

 1. Geleceğe Atılım Bursuna başvurup kabul mektubunda belirtilen programlara  yerleşen ve üniversitemize kayıt yaptıracak öğrenciler yararlanabilir.
 2. Tercih dönemi bitimine bir gün kala saat 23.59'a kadar başvurusunu yapmayan adaylar, Geleceğe Atılım Bursundan yararlanamazlar.
 3. Daha önce ön lisans ve lisans programı bitirmiş olan adaylar Geleceğe Atılım Bursundan yararlanamazlar.
 4. Halen Atılım Üniversitesinde bir ön lisans veya lisans programına kayıtlı olan ve YKS sınavı sonucuna göre yeniden Üniversitemize yerleştirilen öğrenciler Geleceğe Atılım Bursundan yararlanamazlar.
 5. Geleceğe Atılım Bursundan sadece YKS 2024'ye giren ve yerleşen adaylar yararlanabilir, DGS ve Yatay Geçiş ile gelen öğrenciler yararlanamazlar.
 6. Tercih döneminde yapılan ve kabul edilen başvurular ek tercih dönemi için de geçerlidir. Tekrar başvuru yapılmasına gerek yoktur.
 7. Başka bir üniversiteye kayıtlı olan adaylar üniversitemize yerleştikleri takdirde öğrenci oldukları üniversiteden kayıtlarını sildirmeleri şartıyla Geleceğe Atılım Bursundan yararlanabilirler.
 8. Değerlendirme sonucu e-posta ile gönderileceği için e-posta adresinin aktif ve doğru olması gereklidir.