geleceğe
atılım hakkında

Öncelikle hoşgeldin :)

Bu sayfaya gelerek şimdiye kadar kurduğun hayalleri, verdiğin emekleri bir atılıma dönüştürmek için ilk adımı attın. Yalnız unutma her şey yeni başlıyor. Geleceğe Atılım Bursu ilgi ve yeteneklerini ifade ederek, hedeflediğin programa yerleştiğinde sana ek burs kazanma şansı sunan bir fırsat. Sen de başvuruda bulunarak, hayallerini eğitiminle ilgili kaygılarının önüne koyabilirsin. Hayallerin için başvurunu yap ve Geleceğe Atılım Bursundan yararlan.

Seni bekliyoruz.

Hemen Başvur!

Geleceğe Atılım Bursu, 2021 YKS’de Atılım Üniversitesinin programlarından birine “tam ücretli ya da indirimli” olarak yerleşen ve 2021 yılında üniversitemize kayıt yaptıran öğrencilerimize, müracaatları ile ilgili yapılan değerlendirme sonucunda verilecek ilave burstur.

 

Adayların YKS öncesi ve YKS sonuçları açıklandıktan sonra olmak üzere, iki kere tercih yapma hakları vardır. Yaptıkları iki tercih sonucunda Atılım Üniversitesi tarafından gönderilen kabul mektubu/mektuplarında belirtilen burs oranları yerleşecekleri bölüm için geçerlidir. Adaylar ilk tercihlerinde üç, ikinci tercihlerinde beş program seçebilecektir.

 

geleceğe atılım bursu
nedir?

kimler
başvurabilir?

2021 YKS’ye giren tüm üniversite adayları başvurabilir.

nasıl
başvurulur?

Başvur butonuna tıklaman ve istenen bilgileri eksiksiz doldurman yeterli.

Başvurunda yazdığın tüm bilgiler Değerlendirme Komisyonuna ulaşır. Komisyon değerlendirmesi sonucu ise hayalindeki programa uygunluğunu ve burs oranını belirler.

değerlendirme
süreci?

BAŞVUR