Devamsızlık Nedeniyle 1. Ara Sınava Giremeyecek Öğrencilerin Listesi

DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 15 EKİM 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN  I.MIDTERM SINAVINA GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (I.KUR)
  Okul Numarası Adı Soyadı Sınıfı Toplam
1 17202010030 DİLARA  TAY PRO 1 65
2 17243710077 SELAMİ  MENDERES PRO 1 65
3 17232810041 MONEER A. KHARSHOUF PRO 1 81
4 1717202010019 ASLI ASENA ÖZDEMİR PRO 2 65
5 17243910024 BEKİR  GÜRSOY PRO 3 65
6 17243710033 ÇAĞATAY  AKKIN PRO 3 65
7 17257910029 ESRA  AYDOĞAN PRO 3 65
8 17233310029 MUSTAFA FURKAN İLHAN PRO 3 65
9 17244310031 SALİM UTKU ERBAŞI PRO 3 65
10 1717244210010 ŞİRİN  DÖNMEZ PRO 3 65
11 1717257910006 NİSA NUR BULUT PRO 4 65
12 17244310048 ŞAFAK  KÖKSAL PRO 4 65
13 18316812002 MOHANAD ABDULRAZZAQ JAWAD AL-ANI A 1 43
14 18233310015 MEHMET SERDAR DÜNDAR A 1 68
15 17233210019 ALİ SİNA KİPER A 2 68
16 17232810016 DAVUT  GÜRBÜZ A 2 68
17 17257710028 HALİT  KARAGÖZ A 2 68
18 17111410015 KEZBAN KÜBRA DEMİRÖZÜ A 2 68
19 17232710003 MERVEGÜL  İDİK A 2 68
20 17201710036 SELVİ BURHAN A 2 68
21 17232810032 ZEYNEP GÜDEN A 2 68
22 17202010050 AYŞEGÜL  ÇETİN A 3 68
23 17244510030 EMİN FURKAN SÜNBÜL A 3 73
24 17243910004 KADER PELİN AKGÜL A 3 68
25 17244710007 MEHMET ALİ ERDEN A 3 68
26 17244610015 YUNUS EMRE UĞRAŞ A 3 68
27 17233310004 ALPARSLAN  NAFAK A 4 68
28 17232911028 BİYAN  BİLGİN A 4 68
29 1717244210016 ELİF NUR CECELİ A 4 68
30 1717257910007 İREM  İNAN A 4 68
31 17201810006 YUNUS EMRE YILDIRIM A 4 68
32 17202010017 ZEHRA BETÜL YÜKSEL A 4 68
33 17232911036 DENİZ  OVACIK A 5 68
34 17244710027 GAMZE  YAHŞİ A 5 68
35 17233310003 NUR SENA GÜVEN A 5 68
36 17232810025 YEKTA  CEYLAN A 5 68
37 17257910023 ABDULSELAM  KÖSE B 1 73
DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 15 EKİM 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN  I.MIDTERM SINAVINA GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (I.KUR)
  Okul Numarası Adı Soyadı Sınıfı Toplam
38 17232911004 MEHMET FATİH TÜRKAN B 1 73
39 18202010063 BÜŞRA DİNÇ B 2 55
40 17232911016 TEVFİK ERAY TEKİRDAĞ B 2 74
41 18244410018 AYNUR EYİGÜN B 3 57
42 17232911024 GÖRKEM  YILMAZ B 3 68
43 17257910030 HASAN  CAN B 3 40
44 18232911002 SACİDE AYŞEN BEĞAR B 3 40
45 17232911046 ÇAĞLAR  MERT B 4 41
46 17118610028 HASAN FATİH ÇAKIR B 4 74
47 17244710026 DORUK KORUYUCU B 5 63
48 17244110090 HASAN EKİNCİ B 5 74
49 17232911045 BAŞAK EKİN BİÇER B 6 74
50 17233410002 SERVET  TOKYÜREK B 7 69
51 17111510016 HASAN EFE ÇAKAR B 8 71
52 17233410016 MEHMET TALHA ÖZ B 8 71
53 17233410015 YANKI  AKYOLLAR B 9 75
54 17202010012 NİSANUR  BİLGİÇ B 10 72
55 18244610012 DOĞUKAN BÜYÜKKÖPRÜ C 1 72
56 17306411006 NAWFAL  ALMALİKİ C 1 75
57 18111310006 EGE ATAMAN TOLGAY C 2 42
58 17111510031 ABDULLAH EREN ÇAKICI C 4 74
59 17233410011 HÜSEYİNCAN YILDIZ C 5 54
60 17232710009 DORU EGEMEN COŞKUN C 8 44
61 17233310043 BATURALP  TONGUÇ C 11 69
62 18233310012 BUSE KÖSE C 11 69
63 17244110102 UMUT CAN KALIÇ C 13 74
64 18201710001 ABDURAHMAN M.A. EMBAIA C 14 46
65 17244410046 ÖMER FARUK DURAN C 14 74
66 18244110040 ATEŞ UMUT GÖKSEL C 15 75
67 17244610032 ALİ HAYDAR ŞAHİN C 16 74
DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 15 EKİM 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN  I.MIDTERM SINAVINA GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (I.KUR)
  Okul Numarası Adı Soyadı Sınıfı Toplam
68 17244610033 Ahmet Yasin KARAAĞAÇ C 17 72
69 17118610030 FURKAN  YETGİN D 1 74
70 18232710016 FURKAN ENGİN İNLER D 1 74
71 18243910002 CEM BORA ÇETİNKAYA D 2 74
72 18243510020 KEREM AYDOĞAN D 5 74
73 18111510027 BATUHAN DEMİRCİ D 8 70
74 18244510010 SALİM MERT YAZGAÇ D 9 60
75 17233410040 ABDULLAH  GÖÇER D 11 74
76 18243510058 MERT SAİT SEYDİM D 13 74
77 18201910006 ALP ARAL BAYKAL D 17 74
78 17244410051 EMRE SAHAN D 18 71
79 18244010003 EDA ÖĞRETMEN D 19 72
80 18232710012 FATİH ALPER ERTAŞ D 23 60