Devamsızlık Nedeniyle 1. Midterm'e Giremeyecek Öğrencilerin Listesi

DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 17 ARALIK 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN  I.MIDTERM SINAVINA GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (II.KUR)
  Okul Numarası Adı Soyadı Sınıfı Toplam
1 17232810041 Moneer A. K. KHARSHOUF PRO 1 90
2 17243710077 SELAMİ MENDERES PRO 1 90
3 17244610007 HASAN OĞULCAN KİLİT PRO 3 92
4 1717232810016 DAVUT GÜRBÜZ A 1 99
5 17257910007 İREM İNAN A 1 98
6 17118610004 MUHİTTİN KUTAY DEŞDEMİR A 1 91
7 17233210019 ALİ SİNA KİPER A 2 97
8 17233210022 ATAKAN SOYER A 2 77
9 17243610018 CAN HÜSEYİN BALKAYA A 2 98
10 1717244210016 ELİF NUR CECELİ A 2 99
11 1717257710028 HALİT KARAGÖZ A 3 96
12 18244410004 Meriç ŞAPLI A 3 50
13 17202010017 ZEHRA BETÜL YÜKSEL A 3 99
14 18111310002 Batuhan AK A 4 45
15 17244510030 EMİN FURKAN SÜNBÜL A 4 98
16 17243910004 KADER PELİN AKGÜL A 4 99
17 17202010050 AYŞEGÜL ÇETİN A 5 99
18 17232810032 ZEYNEP GÜDEN A 6 101
19 17232710003 MERVEGÜL İDİK A 7 83
20 17201810006 YUNUS EMRE YILDIRIM A 7 83
21 17232911028 BİYAN BİLGİN A 8 78
22 17201710036 SELVİ BURHAN A 8 76
23 17233310004 ALPARSLAN NAFAK A 9 102
24 17202010037 EDA NUR KAYACIK A 9 95
25 17111410015 KEZBAN KÜBRA DEMİRÖZÜ A 9 102
26 17232911036 DENİZ OVACIK A 10 95
27 17232710029 HAKAN ÜST B 1 76
28 1717233410016 MEHMET TALHA ÖZ B 4 99
29 1717244110038 BERAT CAN DURUM B 5 60
30 18232810026 Tolga ALİOĞLU B 6 100
31 18233410027 Mehmet Eren ERŞANLI B 7 80
32 17111510016 HASAN EFE ÇAKAR B 8 95
33 18317211017 Ahmed Mohammed OMAR B 9 46
34 17118610028 HASAN FATİH ÇAKIR B 9 80
35 18118610006 Fatih DEMİRTAŞ B 10 78
36 18243510025 Kutay AKKAYA B 10 82
DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 17 ARALIK 2018 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN  I.MIDTERM SINAVINA GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (II.KUR)
  Okul Numarası Adı Soyadı Sınıfı Toplam
37 17232911004 MEHMET FATİH TÜRKAN B 10 102
38 18232911055 Ahmed HUSAİN RAJAB HRAAM B 12 61
39 17233410015 YANKI AKYOLLAR B 12 93
40 17232911049 ARYA SU YENER B 13 60
41 17118610038 CEVAT ŞENYİĞİT B 14 76
42 17244110090 HASAN EKİNCİ B 14 101
43 17244710026 DORUK KORUYUCU B 15 92
44 18243510079 Eren GÜLER B 16 99
45 18232911058 İsmail MEZGHANİ C 3 97
46 17233310027 ONUR YAMANER C 7 93
47 17244610033 Ahmet Yasin KARAAĞAÇ C 9 102
48 17233310043 BATURALP TONGUÇ C 10 95
49 17111510031 ABDULLAH EREN ÇAKICI C 11 102
50 18232710032 Burak BİLEN C 13 78
51 17306411006 Nawfal ALAMALİKİ C 13 101
52 18111310006 Ege Ataman TOLGAY C 14 84
53 18316926004 Mohammed ADNAN MOHAMMED C 15 102
54 18244610036 Serdar Furkan ATASEVEN C 16 65
55 18244110072 AHMET  TAŞDELEN (DGS) C 17 55
56 17111410013 MEMDUH FURKAN KÖKSAL C 18 101
57 18233410007 Alperen TÜFEKÇİ D 2 64
58 18232710012 Fatih Alper ERTAŞ D 2 98
59 18233310021 Onur KANAL D 2 102
60 18202010002 Zeynep KOCAMAN D 2 97
61 18243810042 Cengizhan ERDEM D 3 101
62 18243510020 Kerem AYDOĞAN D 3 101
63 18201810019 Nesrin ŞANLI D 3 100
64 18232911059 Salah Abdelfatah  Abdelghafer(19 Nov.) D 4 49
65 18232810036 Serdar GÜNEŞ D 4 102