Devamsızlık Nedeniyle 2. Midterm Sınavına Giremeyecek olan Öğrencilerin Listesi - 10 01 2019

DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 11 OCAK 2019 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN  II. MIDTERM SINAVINA GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ ( II.KUR )
  Okul Numarası Adı Soyadı Sınıfı Toplam
1 17232810041 Moneer A. K. KHARSHOUF PRO 1 154
2 17243710077 SELAMİ MENDERES PRO 1 154
3 17244610007 HASAN OĞULCAN KİLİT PRO 3 157
4 17233410025 ALİ ZAFER TOPŞİR PRO 6 77
5 17257910007 İREM İNAN A 1 166
6 17118610004 MUHİTTİN KUTAY DEŞDEMİR A 1 152
7 17233210019 ALİ SİNA KİPER A 2 167
8 17233210022 ATAKAN SOYER A 2 140
9 17243610018 CAN HÜSEYİN BALKAYA A 2 166
10 1717232810031 KUDRET DİLAN MERCAN A 2 61
11 1718232810014 Okan İbrahim GÜZEL A 2 56
12 1717243710044 İLKE DOĞAN KILIÇKAYA A 3 89
13 18244410004 Meriç ŞAPLI A 3 122
14 18305610006 Mohammed Hassan Mohammed MOHAMMED A 6 62
15 17201710036 SELVİ BURHAN A 8 134
16 17202010037 EDA NUR KAYACIK A 9 168
17 17111410015 KEZBAN KÜBRA DEMİRÖZÜ A 9 176
18 17232810008 FATMA NUR YÜKSEL A 10 67
19 17232710029 HAKAN ÜST B 1 168
20 18233410011 Halil Furkan AKTAŞ B 1 71
21 18244410018 Aynur EYİGÜN B 3 72
22 18232911017 Buğrahan SAYIT B 3 59
23 18202010007 Deniz Kaan TÜFENKCİ B 3 67
24 17244110038 BERAT CAN DURUM B 5 119
25 1718232710020 Eren ÇOBAN B 5 80
26 18232810026 Tolga ALİOĞLU B 6 175
27 17244110020 ERDEM BARIŞ ÇANKAYA B 7 91
28 18233410027 Mehmet Eren ERŞANLI B 7 159
29 17111510016 HASAN EFE ÇAKAR B 8 173
30 18317211017 Ahmed Mohammed OMAR B 9 116
31 17244510016 BAYRAM BURAK KAPLAN B 9 102
DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 11 OCAK 2019 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN  II. MIDTERM SINAVINA GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (II.KUR)
  Okul Numarası Adı Soyadı Sınıfı Toplam
32 18118610006 Fatih DEMİRTAŞ B 10 142
33 18243910012 Hüseyin Cem ALTUN B 10 69
34 18243510025 Kutay AKKAYA B 10 146
35 17232911004 MEHMET FATİH TÜRKAN B 10 164
36 18232911055 Ahmed HUSAİN RAJAB HRAAM B 12 135
37 18232710015 Ekin Berk ERDAĞ B 12 68
38 17232911049 ARYA SU YENER B 13 134
39 17244210015 BEYZA NUR YILMAZ B 14 81
40 17118610038 CEVAT ŞENYİĞİT B 14 137
41 17244110090 HASAN EKİNCİ B 14 161
42 17244710026 DORUK KORUYUCU B 15 167
43 18243510079 Eren GÜLER B 16 171
44 18118610034 Saad ALJARAH B 16 49
45 18232911058 İsmail MEZGHANİ C 3 155
46 17233310027 ONUR YAMANER C 7 168
47 18111510017 Yavuz YANAT C 7 74
48 17233310043 BATURALP TONGUÇ C 10 173
49 17111510031 ABDULLAH EREN ÇAKICI C 11 168
50 18232710032 Burak BİLEN C 13 153
51 17306411006 Nawfal ALAMALİKİ C 13 176
52 18111310006 Ege Ataman TOLGAY C 14 152
53 18316926004 Mohammed ADNAN MOHAMMED C 15 177
54 18244610036 Serdar Furkan ATASEVEN C 16 138
55 18244110072 AHMET  TAŞDELEN (DGS) C 17 136
56 18233310007 Sonay KARA C 17 118
57 17111410013 MEMDUH FURKAN KÖKSAL C 18 173
58 18244610029 Osman Hakan ŞEVİK C 21 45
DEVAMSIZLIK NEDENİYLE 11 OCAK 2019 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN  II. MIDTERM
SINAVINA GİREMEYECEK OLAN ÖĞRENCİ LİSTESİ (II.KUR)
  Okul Numarası Adı Soyadı Sınıfı Toplam
59 18243710074  Aliekber Artuç(dg-ek) D 1 81
60 18233410007 Alperen TÜFEKÇİ D 2 120
61 18232710012 Fatih Alper ERTAŞ D 2 172
62 18233310021 Onur KANAL D 2 176
63 18202010002 Zeynep KOCAMAN D 2 171
64 18243810042 Cengizhan ERDEM D 3 176
65 18243510020 Kerem AYDOĞAN D 3 173
66 18201810019 Nesrin ŞANLI D 3 173
67 18317511004 Samira BARRENUR D 3 52
68 18232810021 Himmet Emre EKİNCİ D 4 50
69 18232810036 Serdar GÜNEŞ D 4 177
70 18244410050 Hayrettin TOPRAK D 5 87