Sevgili öğrencilerimiz,

Bildiğiniz gibi Yükseköğretim Kurulunun 13.03.2020 tarihinde almış olduğu karar neticesinde dünya genelinde Covid-19 virüsü ile ilgili yaşanmakta olan sağlık sorunları sonucunda 16.03.2020 tarihi itibariyle üniversitemizde 3 hafta boyunca eğitime ara verilmiştir. 

Yakın zamanda sizlere uzaktan İngilizce dersleri açıp duyuru yapacağız ama önceden planladığımız bazı etkinlikleri de hatırlatmak ve moralinizi yüksek tutmanıza katkıda bulunmak isteriz; Şöyle ki İngilizce  derslerimizin yanında ders dışı okuma ve yazma etkinliği çerçevesinde (1Kitap 1Konu)  seçmiş bulunduğumuz Küçük Prens kitabını okumanızı kuvvetle  öneriyoruz.

Bu okuma etkinliğinin sizlere iki yönden yararlı olacağını düşünüyoruz. Öncellikle, bu okuma etkinliği yoluyla vaktinizi keyifli ve fikir üretmenize yardımcı olacak bir kitap okuyarak değerlendireceksiniz. Bu kitap, kendinize ayna tutarak kim olduğunuzu ve çevrenizdeki olayları nasıl algıladığınızı anlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu okuma etkinliğinin sonunda katılacağınız diğer etkinliklerle (kompozisyon yarışması, vb ) başarı notunuza 5 puana kadar bonus puan elde etmenizi sağlayabilecektir.

UNUTMAYIN Kİ KİTABI SATIN ALMAK İÇİN EVDEN ÇIKMANIZA GERÇEKTEN GEREK YOKTUR! İsterseniz çevrimiçi satın alabilirsiniz veya farklı aplikasyonlar kullanarak kitabın linkini bulabilirsiniz.

Mutlu ve sağlıklı okumalar dileriz.

MDB