TURK401 (2.,3. ve 5. section) dersi vize mazeret sınavı duyurusu-Dr. Gökçe Ulus - 21 12 2020

2020-2021 GÜZ DÖNEMİ (GÖKÇE ULUS’UN) TURK 401 DERSİ VİZE MAZERET SINAVI DUYURUSU

 

Değerli öğrenciler, 

TURK 401 dersinin 2. 3. ve 5. şubelere kayıtlı öğrencileri için Vize Mazeret Sınavı 30 Aralık 2020’de saat 19.30-19.50 saatleri arasında yapılacaktır.

 

Vize Sınavına girenler, Vize Mazeret Sınavına giremeyecektir. Bu sınav not yükseltme sınavı değildir.

 

Vize Mazeret Sınavına, çeşitli sorunlar nedeniyle (geç kayıt, sağlık gibi) Vize Sınavına giremeyen öğrenciler katılabilecektir.

 

Vize Mazeret Sınavı uzaktan online şeklinde, test olarak uygulanacak ve puanları eşit olan 20 soru sorulacaktır. Vize sınavı 40 puan üzerinden değerlendirilecektir. Sınav süresi 20 dakikadır.

Sınava girmek için gerekli teknik altyapının (bilgisayar, internet bağlantısı gibi) hazırlanmasının, öğrencilerimizin sorumluluğunda olduğu unutulmamalıdır.

 

Moodle’a konan ders yansıları esas olmakla birlikte, derste anlatılanların da çalışılması gereklidir. 

Vize Mazeret Sınavı'na, çeşitli sorunlar nedeniyle (geç kayıt, sağlık gibi) Vize Sınavına giremeyen öğrenciler katılabilecektir. Bu durumda olan öğrencilerimizin sınava tanımlanabilmesi için, 29 Aralık 2020 saat  13.00’e kadarÖĞRENCİ NUMARASI, AD-SOYADI VE SINAVA GİRECEĞİ DERSİN KODUNU e-posta ile “gokce.ulus@atilim.edu.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Sınav sırasında yaşanabilecek olumsuzluklar da “gokce.ulus@atilim.edu.tr” adresine bildirilmelidir. Duyuruları, Moodle'daki duyurulardan takip etmelisiniz.

Sınav notunuzu, cevaplarınızı ve doğru cevapları, sınava girdiğiniz “Vize Mazeret Sınavı”  bölümünden, sınav bitiminde öğrenebilirsiniz.

Hepinize başarılar dilerim.

Dr. Gökçe ULUS