TURK 402 dersi vize mazeret sınavı duyurusu - 21 12 2020

2020-2021 GÜZ DÖNEMİ TURK 402 DERSİ VİZE MAZERET SINAVI DUYURUSU

 

Değerli öğrenciler, TURK 402 dersinin öğrencileri için Vize Mazeret Sınavı 30 Aralık 2020’de saat 21.00-21.15 saatleri arasında yapılacaktır.

 

Vize Sınavına girenler, Vize Mazeret Sınavına giremeyecektir. Bu sınav not yükseltme sınavı değildir.

 

Vize Mazeret Sınavına, çeşitli sorunlar nedeniyle (geç kayıt, sağlık gibi) Vize Sınavına giremeyen öğrenciler katılabilecektir.

 

Vize Mazeret Sınavı uzaktan online şeklinde, test olarak uygulanacak ve puanları eşit olan 15 soru sorulacaktır. Vize sınavı 30 puan üzerinden değerlendirilecektir. Sınav süresi 20 dakikadır.

Sınava girmek için gerekli teknik altyapının (bilgisayar, internet bağlantısı gibi) hazırlanmasının, öğrencilerimizin sorumluluğunda olduğu unutulmamalıdır.

 

Moodle’a konan ders yansıları esas olmakla birlikte, derste anlatılanların da çalışılması gereklidir. 

Bu sınava katılacak öğrencilerin 29 Aralık 2020 günü saat 13.00'e kadar "ad-soyad, öğrenci numarası, sınava gireceği dersin adı ve ders kodunu, mazeret sınavına girmek istediğini" bildiren bir e-postayı "gokce.ulus@atilim.edu.tr" adresine iletmeleri gerekmektedir.

Sınav sırasında yaşanabilecek olumsuzluklar “gokce.ulus@atilim.edu.tr” adresine bildirilmelidir. Sınav sırasında, yaşanabilecek olumsuzluklar gibi konularda sizlere yapılacak duyuruları, Moodle'daki duyurulardan takip etmeniz gereklidir.

Sınav notunuzu, cevaplarınızı ve doğru cevapları, sınava girdiğiniz “Vize Mazeret Sınavı”  bölümünden, sınav bitiminde öğrenebilirsiniz.

Hepinize başarılar dilerim.

Dr. Gökçe ULUS