ATILIM HIZLI MENÜ
Akademik Takvim

2018 - 2019 Yılı akademik takvim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

E-Posta

Üniversite personellerimiz ve öğrencilerimiz webmail girişlerini buradan yapabilirler.

Spor Koordinatörlüğümüz tarafından organize edilen ve ilk defa bu sene düzenlenen Personel Basketbol Turnuvası 7 takım 30 kişinin katılımıyla oynanan maçlarla keyifli bir şekilde tamamlandı.

Tek devreli lig usulü olarak düzenlediğimiz turnuvada tüm takımlar birbirleri ile maçlar yapma şansına sahip oldular ve her takım turnuvada 6 maç yaptı. Buda asıl amacımız olan personelimizin kaynaşmasında gerçek anlamda faktör oldu. Büyük bir dostluk ve sportmenlikle tamamladığımız turnuvaya tüm katılımcıların gösterdiği fairplay ve organizasyondan aldıkları keyif bizce yapılan işin en başarılı tarafı oldu.

Başlangıçta katılacak takım sayısı konusunda şüphelerimiz olan organizasyona 7 takımın katılması ve katılımcıların basketbol ve spor adına ellerinden gelen çabayı göstererek turnuvaya kattıkları değer tüm kazanımların üstündeydi. Dereceye giren takımlarımız kadar katılan her takımın kazandığına inandığımız turnuvayı düzenlemekten gerçek anlamda çok mutlu olduk ve Spor Koordinatörlüğü olarak ilk fırsatta daha geniş katılımla yapmayı arzu ettiğimiz turnuvayı herkesin keyif aldığı bir organizasyon olarak tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Personel Basketbol Turnuvasını katılımcılar haricinde personelimizin ve öğrencilerimizin izlemesi maçların daha keyifli geçmesini sağladı.

Personele özel olan bu turnuva saha içi rekabetin yanı sıra takımlar ile oyuncular arasında iletişim ve dostluğun gelişmesine ciddi katkıda bulunmuş ve aynı ortamda çalışmamıza rağmen görüşme tanışma şansları olmayan çalışanlarımızı spor çerçevesinde buluşturarak hedeflediğimiz spor dışı amacın gerçekleşmesini sağlamıştır. Çok zevkli ve çekişmeli geçen turnuvaya katılan tüm takımlara katıldığı için teşekkür eder, tüm katılımcılarımızı en içten dileklerimizle kutlarız.

      Turnuva Sonucu:

  1. Seymenler
  2. Varak Vurak
  3. Flowers