13. Rektörlük Kupası futsal maç fikstürü ve maç sonuçları - 15 11 2019

13. Rektörlük Kupası Futsal Maç Fikstürü ve Maç Sonuçları

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

  1. Ajaxsızlar
  2. Alkolik Bilbao
  3. Los Galacticos
  4. Atılımlı Aslanlar
  1. Casanova FC
  2. Güvenlik
  3. Kuyrukçular
  4. DreamTeam
  1. Acı Milan FC
  2. Balkon Da Verona
  3. Mama Afrika
  4. Troller
  1. Minako
  2. Aroganlılar
  3. Peyzaj

 

E GRUBU

F GRUBU

G GRUBU

H GRUBU

  1. Aşağıyurtçu City Mini
  2. Team Winner
  3. Haddini Bilbao
  1. Çırpıcı Team
  2. İblis
  3. İcraat United
  1. Darbeli Matrap
  2. Tekinoğulları
  3. 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

 

  1. Werder Veremem SK
  2. Olmadı BE FC
  3. UNİGFB

 

***İlk maç 10.00’da maç başlayacaktır. Başlangıç saatine göre maç saatlerinizi ayarlayınız.

ÖNEMLİ: Alkolik Bilbao”, “Peyzaj” ve “Güvenlik” takımları maçları personel takımı olduğu için 12.00-13.30 saatler arasında oynanacaktır.

Maç sıralamasında Spor Faaliyet Müdürlüğü olarak değişiklik yapabiliriz. Fikstürü takip etmek takımların görevidir.

*** “Los Galacticos” ve “DreamTeam” takımları turnuvadan çekilmiştir.

  • Grup 1.leri olan 8 takım çeyrek final oynayacaktır.
  • Çeyrek final eşleşmeleri;

 

A1-H1, B1-G1, C1-F1, D1-E1 ile oynar.

 

  • Son kalan 4 takım yarı final;

A-H galibi – C-F galibi ile,

B-G galibi D-E galibi ile oynar, galipler final mağluplar 3.lük-4.lük maçı oynar.

Katılan tüm takımlara başarılar dileriz.

 

FİKSTÜR

TARİH - SAAT

MAÇ

SKOR

1-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 10.00

Ajaxsızlar – Atılımlı Aslanlar

9-4

2-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 10.30

Casanova FC – Dream Team

9-0

3-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 11.00

Acı Milan FC – Balkon Da Verona

2-9

4-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 11.30

Minako – Aroganlılar

5-4

5-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 12.00

Alkolik Bilbao – Los Galacticos

15-0

6-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 12.30

Minako - Peyzaj

14-1

7-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 13.00

Güvenlik – Kuyrukçuluk

16-1

8-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 13.30

Werder Veremem SK – Olmadı Be FC

6-2

9-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 14.00

Aşağıyurtçu City Mini – Team Winner

3-6

10-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 14.30

Darbeli Matkap – Tekinoğulları

5-2

11-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 15.00

Çırpıcı Team – İblis

8-5

12-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 15.30

-

 

13-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 16.00

Aşağıyurtçu City Mini – Haddini Bilbao

1-2

 

 

 

 

14-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 10.30

Werder Veremem SK - UNİGFB

4-5

15-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 11.00

Ajaxsızlar – Los Galacticos

3-0

16-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 11.30

Balkon Da Verona - Troller

12-3

17-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 12.00

Güvenlik – Dream Team

3-0

18-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 12.30

Aroganlılar - Peyzaj

7-3

19-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 13.00

Alkolik Bilbao – Atılımlı Aslanlar

3-0

20-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 13.30

İblis – İcraat United

0-3

21-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 14.00

Tekinoğulları – 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

2-4

22-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 14.30

Balkon Da Verona – Mama Afrika

13-2

23-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 15.00

Team Winner – Haddini Bilbao

9-1

24-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 15.30

Casanova FC – Kuyrukçular

12-2

25-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 16.00

Olmadı Be FC - UNİGFB

4-9

 

 

 

 

26-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 10.00

Acı Milan FC – Troller

-

27-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 10.30

Kuyrukçular – Dream Team

3-0

28-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 11.00

Los Galacticos – Atılımlı Aslanlar

0-3

29-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 11.30

Mama Afrika - Troller

3-0

30-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 12.00

Casanova FC – Güvenlik

8-7

31-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 12.30

Ajaxsızlar – Alkolik Bilbao

3-6

32-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 13.00

Çırpıcı Team – İcraat United

0-5

33-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 13.30

Acı Milan FC – Mama Afrika

0-3

34-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 14.00

Darbeli Matkap – 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

4-11

 

                              

 

 

Çeyrek final maçları

A1: Alkolik Bilbao

B1: Casanova FC

C1: Balkon Da Verona

D1: Minako

E1: Team Winner

F1: İcraat United

G1: 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

H1: UNİGFB

 

21 Kasım Perşembe;

10.30 – 11.00 (D1 – E1)         : Minako - Team Winner: 7-4

11.00 – 11.30 (B1 – G1)         : Casanova FC - 2 Sene Hazırlık Futbol Clup : 5-3

11.30 – 12.00 (C1 – F1)          : Balkon Da Verona - İcraat United : 9-2

12.00 – 12.30 (A1 – H1)         : Alkolik Bilbao – UNİGFB: 8-6

Yarı final maçları

21 Kasım Perşembe;

13.00 – 13.30                         : A1-H1 galibi – C1-F1 galibi:

Alkolik Bilbao-Balkon Da Verona :  4-3

13.30 – 14.00                          : B1-G1 galibi – D1-E1 galibi:

Casanova FC-Minako : 0-8

 

25 Kasım Pazartesi 3.lük-4.lük ve Final maçı

Saat 12.00: 3.lük-4.lük maçı:

Balkon Da Verona – Casanova FC: 4-2

 

Saat 12.45: Final Maçı:

Alkolik Bilbao – Minako: 8-1

 

 

A GRUBU

SKOR

1.Maç:

Ajaxsızlar – Atılımlı Aslanlar

9-4

2.Maç:

Alkolik Bilbao – Los Galacticos

15-0

3.Maç:

Ajaxsızlar – Los Galacticos

0-3

4.Maç:

Alkolik Bilbao – Atılımlı Aslanlar

3-0

            5.Maç:

Ajaxsızlar – Alkolik Bilbao

3-6

6.Maç:

Los Galacticos – Atılımlı Aslanlar

0-3

 

B GRUBU

SKOR

1.Maç:

Casanova FC – Dream Team

9-0

2.Maç:

Güvenlik – Kuyrukçuluk

16-1

3.Maç:

Casanova FC – Kuyrukçular

12-2

4.Maç:

Güvenlik – Dream Team

3-0

5.Maç:

Casanova FC – Güvenlik

8-7

6.Maç:

Kuyrukçular – Dream Team

3-0

 

C GRUBU

SKOR

1.Maç:

Acı Milan FC – Troller

-

2.Maç:

Balkon Da Verona – Mama Afrika

13-2

3.Maç:

Acı Milan FC – Mama Afrika

0-3

4.Maç:

Balkon Da Verona - Troller

12-3

5.Maç:

Acı Milan FC – Balkon Da Verona

2-9

6.Maç:

Mama Afrika - Troller

3-0

 

 

D GRUBU

SKOR

1.Maç:

Minako – Aroganlılar

5-4

2.Maç:

Minako - Peyzaj

15-1

3.Maç:

Aroganlılar - Peyzaj

7-3

 

 

E GRUBU

SKOR

1.Maç:

Aşağıyurtçu City Mini – Team Winner

3-6

2.Maç:

Aşağıyurtçu City Mini – Haddini Bilbao

1-2

3.Maç:

Team Winner – Haddini Bilbao

9-1

 

F GRUBU

SKOR

1.Maç:

Çırpıcı Team – İblis

8-5

2.Maç:

Çırpıcı Team – İcraat United

0-5

3.Maç:

İblis – İcraat United

0-3

 

G GRUBU

SKOR

1.Maç:

Darbeli Matkap – Tekinoğulları

5-2

2.Maç:

Dareli Matkap – 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

4-11

3.Maç:

Tekinoğulları – 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

2-4

 

 

H GRUBU

SKOR

1.Maç:

Werder Veremem SK – Olmadı Be FC

6-2

2.Maç:

Werder Veremem SK - UNİGFB

4-5

3.Maç:

Olmadı Be FC - UNİGFB

4-9

 



App\Announcement Object ( [casts:protected] => Array ( [start] => datetime [end] => datetime ) [connection:protected] => mysql [table:protected] => [primaryKey:protected] => id [keyType:protected] => int [incrementing] => 1 [with:protected] => Array ( ) [withCount:protected] => Array ( ) [perPage:protected] => 15 [exists] => 1 [wasRecentlyCreated] => [attributes:protected] => Array ( [id] => 7176 [site_id] => 124 [title_tr] => 13. Rektörlük Kupası futsal maç fikstürü ve maç sonuçları [title_en] => [title_ru] => [title_ar] => [content_tr] => stdClass Object ( [type] => ckeditor [content] =>

13. Rektörlük Kupası Futsal Maç Fikstürü ve Maç Sonuçları

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

  1. Ajaxsızlar
  2. Alkolik Bilbao
  3. Los Galacticos
  4. Atılımlı Aslanlar
  1. Casanova FC
  2. Güvenlik
  3. Kuyrukçular
  4. DreamTeam
  1. Acı Milan FC
  2. Balkon Da Verona
  3. Mama Afrika
  4. Troller
  1. Minako
  2. Aroganlılar
  3. Peyzaj

 

E GRUBU

F GRUBU

G GRUBU

H GRUBU

  1. Aşağıyurtçu City Mini
  2. Team Winner
  3. Haddini Bilbao
  1. Çırpıcı Team
  2. İblis
  3. İcraat United
  1. Darbeli Matrap
  2. Tekinoğulları
  3. 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

 

  1. Werder Veremem SK
  2. Olmadı BE FC
  3. UNİGFB

 

***İlk maç 10.00’da maç başlayacaktır. Başlangıç saatine göre maç saatlerinizi ayarlayınız.

ÖNEMLİ: Alkolik Bilbao”, “Peyzaj” ve “Güvenlik” takımları maçları personel takımı olduğu için 12.00-13.30 saatler arasında oynanacaktır.

Maç sıralamasında Spor Faaliyet Müdürlüğü olarak değişiklik yapabiliriz. Fikstürü takip etmek takımların görevidir.

*** “Los Galacticos” ve “DreamTeam” takımları turnuvadan çekilmiştir.

  • Grup 1.leri olan 8 takım çeyrek final oynayacaktır.
  • Çeyrek final eşleşmeleri;

 

A1-H1, B1-G1, C1-F1, D1-E1 ile oynar.

 

  • Son kalan 4 takım yarı final;

A-H galibi – C-F galibi ile,

B-G galibi D-E galibi ile oynar, galipler final mağluplar 3.lük-4.lük maçı oynar.

Katılan tüm takımlara başarılar dileriz.

 

FİKSTÜR

TARİH - SAAT

MAÇ

SKOR

1-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 10.00

Ajaxsızlar – Atılımlı Aslanlar

9-4

2-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 10.30

Casanova FC – Dream Team

9-0

3-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 11.00

Acı Milan FC – Balkon Da Verona

2-9

4-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 11.30

Minako – Aroganlılar

5-4

5-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 12.00

Alkolik Bilbao – Los Galacticos

15-0

6-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 12.30

Minako - Peyzaj

14-1

7-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 13.00

Güvenlik – Kuyrukçuluk

16-1

8-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 13.30

Werder Veremem SK – Olmadı Be FC

6-2

9-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 14.00

Aşağıyurtçu City Mini – Team Winner

3-6

10-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 14.30

Darbeli Matkap – Tekinoğulları

5-2

11-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 15.00

Çırpıcı Team – İblis

8-5

12-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 15.30

-

 

13-Maç:

18 Kasım Pazartesi

Saat: 16.00

Aşağıyurtçu City Mini – Haddini Bilbao

1-2

 

 

 

 

14-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 10.30

Werder Veremem SK - UNİGFB

4-5

15-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 11.00

Ajaxsızlar – Los Galacticos

3-0

16-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 11.30

Balkon Da Verona - Troller

12-3

17-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 12.00

Güvenlik – Dream Team

3-0

18-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 12.30

Aroganlılar - Peyzaj

7-3

19-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 13.00

Alkolik Bilbao – Atılımlı Aslanlar

3-0

20-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 13.30

İblis – İcraat United

0-3

21-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 14.00

Tekinoğulları – 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

2-4

22-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 14.30

Balkon Da Verona – Mama Afrika

13-2

23-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 15.00

Team Winner – Haddini Bilbao

9-1

24-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 15.30

Casanova FC – Kuyrukçular

12-2

25-Maç:

19 Kasım Salı

Saat: 16.00

Olmadı Be FC - UNİGFB

4-9

 

 

 

 

26-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 10.00

Acı Milan FC – Troller

-

27-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 10.30

Kuyrukçular – Dream Team

3-0

28-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 11.00

Los Galacticos – Atılımlı Aslanlar

0-3

29-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 11.30

Mama Afrika - Troller

3-0

30-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 12.00

Casanova FC – Güvenlik

8-7

31-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 12.30

Ajaxsızlar – Alkolik Bilbao

3-6

32-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 13.00

Çırpıcı Team – İcraat United

0-5

33-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 13.30

Acı Milan FC – Mama Afrika

0-3

34-Maç:

20 Kasım Çarşamba

Saat: 14.00

Darbeli Matkap – 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

4-11

 

                              

 

 

Çeyrek final maçları

A1: Alkolik Bilbao

B1: Casanova FC

C1: Balkon Da Verona

D1: Minako

E1: Team Winner

F1: İcraat United

G1: 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

H1: UNİGFB

 

21 Kasım Perşembe;

10.30 – 11.00 (D1 – E1)         : Minako - Team Winner: 7-4

11.00 – 11.30 (B1 – G1)         : Casanova FC - 2 Sene Hazırlık Futbol Clup : 5-3

11.30 – 12.00 (C1 – F1)          : Balkon Da Verona - İcraat United : 9-2

12.00 – 12.30 (A1 – H1)         : Alkolik Bilbao – UNİGFB: 8-6

Yarı final maçları

21 Kasım Perşembe;

13.00 – 13.30                         : A1-H1 galibi – C1-F1 galibi:

Alkolik Bilbao-Balkon Da Verona :  4-3

13.30 – 14.00                          : B1-G1 galibi – D1-E1 galibi:

Casanova FC-Minako : 0-8

 

25 Kasım Pazartesi 3.lük-4.lük ve Final maçı

Saat 12.00: 3.lük-4.lük maçı:

Balkon Da Verona – Casanova FC: 4-2

 

Saat 12.45: Final Maçı:

Alkolik Bilbao – Minako: 8-1

 

 

A GRUBU

SKOR

1.Maç:

Ajaxsızlar – Atılımlı Aslanlar

9-4

2.Maç:

Alkolik Bilbao – Los Galacticos

15-0

3.Maç:

Ajaxsızlar – Los Galacticos

0-3

4.Maç:

Alkolik Bilbao – Atılımlı Aslanlar

3-0

            5.Maç:

Ajaxsızlar – Alkolik Bilbao

3-6

6.Maç:

Los Galacticos – Atılımlı Aslanlar

0-3

 

B GRUBU

SKOR

1.Maç:

Casanova FC – Dream Team

9-0

2.Maç:

Güvenlik – Kuyrukçuluk

16-1

3.Maç:

Casanova FC – Kuyrukçular

12-2

4.Maç:

Güvenlik – Dream Team

3-0

5.Maç:

Casanova FC – Güvenlik

8-7

6.Maç:

Kuyrukçular – Dream Team

3-0

 

C GRUBU

SKOR

1.Maç:

Acı Milan FC – Troller

-

2.Maç:

Balkon Da Verona – Mama Afrika

13-2

3.Maç:

Acı Milan FC – Mama Afrika

0-3

4.Maç:

Balkon Da Verona - Troller

12-3

5.Maç:

Acı Milan FC – Balkon Da Verona

2-9

6.Maç:

Mama Afrika - Troller

3-0

 

 

D GRUBU

SKOR

1.Maç:

Minako – Aroganlılar

5-4

2.Maç:

Minako - Peyzaj

15-1

3.Maç:

Aroganlılar - Peyzaj

7-3

 

 

E GRUBU

SKOR

1.Maç:

Aşağıyurtçu City Mini – Team Winner

3-6

2.Maç:

Aşağıyurtçu City Mini – Haddini Bilbao

1-2

3.Maç:

Team Winner – Haddini Bilbao

9-1

 

F GRUBU

SKOR

1.Maç:

Çırpıcı Team – İblis

8-5

2.Maç:

Çırpıcı Team – İcraat United

0-5

3.Maç:

İblis – İcraat United

0-3

 

G GRUBU

SKOR

1.Maç:

Darbeli Matkap – Tekinoğulları

5-2

2.Maç:

Dareli Matkap – 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

4-11

3.Maç:

Tekinoğulları – 2 Sene Hazırlık Futbol Clup

2-4

 

 

H GRUBU

SKOR

1.Maç:

Werder Veremem SK – Olmadı Be FC

6-2

2.Maç:

Werder Veremem SK - UNİGFB

4-5

3.Maç:

Olmadı Be FC - UNİGFB

4-9

 

) [content_en] => [content_ru] => [content_ar] => [gallery] => stdClass Object ( [initialPreview] => Array ( [0] => /assets/img/duyurular.jpg ) [initialPreviewConfig] => Array ( [0] => stdClass Object *RECURSION* ) [target_url] => /assets/img/duyurular.jpg ) [start] => 2019-11-15 17:41:55 [end] => 2020-01-30 17:41:55 [meta_desc_tr] => [meta_desc_en] => [meta_desc_ru] => [meta_desc_ar] => [keywords_tr] => [keywords_en] => [keywords_ru] => [keywords_ar] => [created_at] => 2019-11-15 14:42:33 [updated_at] => 2019-11-25 10:57:15 [short_desc_tr] => [short_desc_en] => [short_desc_ru] => [short_desc_ar] => [status] => 1 [featured] => 0 [media_dir] => 13--rektorluk-kupasi-futsal-mac-fiksturu-ve-mac-sonuclari-1573828953 [old_url] => [breadcrumb] => Array ( [sites] => Array ( [0] => Array ( [id] => 239 [name_tr] => İdari Birimler [url] => idari-birimler [type] => ) [1] => Array ( [id] => 157 [name_tr] => Müdürlükler [url] => mudurlukler [type] => ) [2] => Array ( [id] => 124 [name_tr] => Spor Faaliyetleri Müdürlüğü [url] => spor [type] => ) ) ) [user] => [hide_side_menu] => ) [original:protected] => Array ( [id] => 7176 [site_id] => 124 [title_tr] => 13. Rektörlük Kupası futsal maç fikstürü ve maç sonuçları [title_en] => [title_ru] => [title_ar] => [content_tr] => {"type":"ckeditor","content":"

13. Rektörlük Kupas\u0131 Futsal Maç Fikstürü ve Maç Sonuçlar\u0131<\/strong><\/p>\n\n

\n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
\n\t\t\t

A GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

\n\t\t\t

B GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

\n\t\t\t

C GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

\n\t\t\t

D GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

\n\t\t\t
    \n\t\t\t\t
  1. Ajaxs\u0131zlar<\/li>\n\t\t\t\t
  2. Alkolik Bilbao<\/li>\n\t\t\t\t
  3. Los Galacticos<\/strong><\/li>\n\t\t\t\t
  4. At\u0131l\u0131ml\u0131 Aslanlar<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t
\n\t\t\t
    \n\t\t\t\t
  1. Casanova FC<\/li>\n\t\t\t\t
  2. Güvenlik<\/li>\n\t\t\t\t
  3. Kuyrukçular<\/li>\n\t\t\t\t
  4. DreamTeam<\/strong><\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t
\n\t\t\t
    \n\t\t\t\t
  1. Ac\u0131 Milan FC<\/li>\n\t\t\t\t
  2. Balkon Da Verona<\/li>\n\t\t\t\t
  3. Mama Afrika<\/li>\n\t\t\t\t
  4. Troller<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t
\n\t\t\t
    \n\t\t\t\t
  1. Minako<\/li>\n\t\t\t\t
  2. Aroganl\u0131lar<\/li>\n\t\t\t\t
  3. Peyzaj<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

     <\/p>\n\n

    \n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
    \n\t\t\t

    E GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

    \n\t\t\t

    F GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

    \n\t\t\t

    G GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

    \n\t\t\t

    H GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

    \n\t\t\t
      \n\t\t\t\t
    1. A\u015fa\u011f\u0131yurtçu City Mini<\/li>\n\t\t\t\t
    2. Team Winner<\/li>\n\t\t\t\t
    3. Haddini Bilbao<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t
    \n\t\t\t
      \n\t\t\t\t
    1. Ç\u0131rp\u0131c\u0131 Team<\/li>\n\t\t\t\t
    2. \u0130blis<\/li>\n\t\t\t\t
    3. \u0130craat United<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t
    \n\t\t\t
      \n\t\t\t\t
    1. Darbeli Matrap<\/li>\n\t\t\t\t
    2. Tekino\u011fullar\u0131<\/li>\n\t\t\t\t
    3. 2 Sene Haz\u0131rl\u0131k Futbol Clup<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\n\t\t\t

       <\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

    \n\t\t\t
      \n\t\t\t\t
    1. Werder Veremem SK<\/li>\n\t\t\t\t
    2. Olmad\u0131 BE FC<\/li>\n\t\t\t\t
    3. UN\u0130GFB<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

       <\/p>\n\n

      ***<\/strong>\u0130lk maç 10.00’da maç ba\u015flayacakt\u0131r. Ba\u015flang\u0131ç saatine göre maç saatlerinizi ayarlay\u0131n\u0131z.<\/p>\n\n

      ÖNEML\u0130: <\/strong>“Alkolik Bilbao<\/strong>”, “Peyzaj<\/strong>” ve “Güvenlik<\/strong>” tak\u0131mlar\u0131 maçlar\u0131 personel tak\u0131m\u0131 oldu\u011fu için 12.00-13.30 saatler aras\u0131nda oynanacakt\u0131r.<\/p>\n\n

      Maç s\u0131ralamas\u0131nda Spor Faaliyet Müdürlü\u011fü olarak de\u011fi\u015fiklik yapabiliriz. Fikstürü takip etmek tak\u0131mlar\u0131n görevidir.<\/p>\n\n

      *** “Los Galacticos” ve “DreamTeam” tak\u0131mlar\u0131 turnuvadan çekilmi\u015ftir.<\/strong><\/p>\n\n

        \n\t
      • Grup 1.leri olan 8 tak\u0131m çeyrek final oynayacakt\u0131r.<\/li>\n<\/ul>\n\n
          \n\t
        • Çeyrek final e\u015fle\u015fmeleri;<\/li>\n<\/ul>\n\n

           <\/p>\n\n

          A1-H1, B1-G1, C1-F1, D1-E1<\/strong> ile oynar.<\/p>\n\n

           <\/p>\n\n

            \n\t
          • Son kalan 4 tak\u0131m yar\u0131 final;<\/li>\n<\/ul>\n\n

            A-H galibi – C-F galibi ile,<\/p>\n\n

            B-G galibi D-E galibi ile oynar, galipler final ma\u011fluplar 3.lük-4.lük maç\u0131 oynar.<\/p>\n\n

            Kat\u0131lan tüm tak\u0131mlara ba\u015far\u0131lar dileriz.<\/p>\n\n

             <\/p>\n\n

            F\u0130KSTÜR<\/strong><\/p>\n\n

            \n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
            \n\t\t\t

            TAR\u0130H - SAAT<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            MAÇ<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            SKOR<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            1-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 10.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ajaxs\u0131zlar – At\u0131l\u0131ml\u0131 Aslanlar<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            9-4<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            2-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 10.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Casanova FC – Dream Team<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            9-0<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            3-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 11.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ac\u0131 Milan FC – Balkon Da Verona <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            2-9<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            4-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 11.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Minako – Aroganl\u0131lar<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            5-4<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            5-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 12.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Alkolik Bilbao – Los Galacticos<\/strong> <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            15-0<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            6-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 12.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Minako - Peyzaj<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            14-1<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            7-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 13.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Güvenlik – Kuyrukçuluk<\/strong> <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            16-1<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            8-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 13.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Werder Veremem SK – Olmad\u0131 Be FC<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            6-2<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            9-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 14.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            A\u015fa\u011f\u0131yurtçu City Mini – Team Winner<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-6<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            10-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 14.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Darbeli Matkap – Tekino\u011fullar\u0131<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            5-2<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            11-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 15.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ç\u0131rp\u0131c\u0131 Team – \u0130blis<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            8-5<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            12-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 15.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            -<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

             <\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            13-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            18 Kas\u0131m Pazartesi<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 16.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            A\u015fa\u011f\u0131yurtçu City Mini – Haddini Bilbao<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            1-2<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

             <\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

             <\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

             <\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

             <\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            14-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 10.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Werder Veremem SK - UN\u0130GFB<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            4-5<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            15-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 11.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ajaxs\u0131zlar – Los Galacticos<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-0<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            16-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 11.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Balkon Da Verona - Troller<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            12-3<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            17-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 12.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Güvenlik – Dream Team<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-0<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            18-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 12.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Aroganl\u0131lar - Peyzaj<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            7-3<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            19-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 13.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Alkolik Bilbao – At\u0131l\u0131ml\u0131 Aslanlar<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-0<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            20-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 13.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            \u0130blis – \u0130craat United<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            0-3<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            21-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 14.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Tekino\u011fullar\u0131 – 2 Sene Haz\u0131rl\u0131k Futbol Clup<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            2-4<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            22-Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 14.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Balkon Da Verona – Mama Afrika<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            13-2<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            23-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 15.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Team Winner – Haddini Bilbao<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            9-1<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            24-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 15.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Casanova FC – Kuyrukçular <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            12-2<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            25-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            19 Kas\u0131m Sal\u0131<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 16.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Olmad\u0131 Be FC - UN\u0130GFB<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            4-9<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

             <\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

             <\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

             <\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

             <\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            26-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            20 Kas\u0131m Çar\u015famba<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 10.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ac\u0131 Milan FC – Troller <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            -<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            27-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            20 Kas\u0131m Çar\u015famba<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 10.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Kuyrukçular – Dream Team<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-0<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            28-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            20 Kas\u0131m Çar\u015famba<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 11.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Los Galacticos – At\u0131l\u0131ml\u0131 Aslanlar <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            0-3<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            29-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            20 Kas\u0131m Çar\u015famba<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 11.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Mama Afrika - Troller<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-0<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            30-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            20 Kas\u0131m Çar\u015famba<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 12.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Casanova FC – Güvenlik<\/strong> <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            8-7<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            31-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            20 Kas\u0131m Çar\u015famba<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 12.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ajaxs\u0131zlar – Alkolik Bilbao<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-6<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            32-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            20 Kas\u0131m Çar\u015famba<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 13.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ç\u0131rp\u0131c\u0131 Team – \u0130craat United<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            0-5<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            33-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            20 Kas\u0131m Çar\u015famba<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 13.30<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ac\u0131 Milan FC – Mama Afrika<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            0-3<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            34-Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            20 Kas\u0131m Çar\u015famba<\/p>\n\n\t\t\t

            Saat: 14.00<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Darbeli Matkap – 2 Sene Haz\u0131rl\u0131k Futbol Clup<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            4-11<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

             <\/p>\n\n

                                          <\/p>\n\n

             <\/p>\n\n

             <\/p>\n\n

            Çeyrek final maçlar\u0131<\/strong><\/p>\n\n

            A1: <\/strong>Alkolik Bilbao<\/strong><\/p>\n\n

            B1: <\/strong>Casanova FC<\/strong><\/p>\n\n

            C1: <\/strong>Balkon Da Verona<\/strong><\/p>\n\n

            D1: <\/strong>Minako<\/strong><\/p>\n\n

            E1: <\/strong>Team Winner<\/strong><\/p>\n\n

            F1: <\/strong>\u0130craat United<\/strong><\/p>\n\n

            G1: <\/strong>2 Sene Haz\u0131rl\u0131k Futbol Clup<\/strong><\/p>\n\n

            H1: <\/strong>UN\u0130GFB<\/strong><\/p>\n\n

             <\/p>\n\n

            21 Kas\u0131m Per\u015fembe;<\/strong> <\/strong><\/p>\n\n

            10.30 – 11.00 (D1 – E1)         :<\/strong> Minako - Team Winner: 7-4<\/strong><\/p>\n\n

            11.00 – 11.30 (B1 – G1)         :<\/strong> Casanova FC - 2 Sene Haz\u0131rl\u0131k Futbol Clup : 5-3<\/strong><\/p>\n\n

            11.30 – 12.00 (C1 – F1)          : <\/strong>Balkon Da Verona - \u0130craat United : 9-2<\/strong><\/p>\n\n

            12.00 – 12.30 (A1 – H1)         :<\/strong> Alkolik Bilbao – UN\u0130GFB: 8-6<\/strong><\/p>\n\n

            Yar\u0131 final maçlar\u0131<\/strong><\/p>\n\n

            21 Kas\u0131m Per\u015fembe;<\/strong> <\/strong><\/p>\n\n

            13.00 – 13.30 <\/strong>                        : A1-H1 galibi – C1-F1 galibi: <\/strong><\/p>\n\n

            Alkolik Bilbao-Balkon Da Verona :  4-3<\/p>\n\n

            13.30 – 14.00  <\/strong>                        : B1-G1 galibi – D1-E1 galibi: <\/strong><\/p>\n\n

            Casanova FC-Minako : 0-8<\/p>\n\n

             <\/p>\n\n

            25 Kas\u0131m Pazartesi 3.lük-4.lük ve Final maç\u0131<\/strong><\/p>\n\n

            Saat 12.00: <\/strong>3.lük-4.lük maç\u0131:<\/p>\n\n

            Balkon Da Verona – Casanova FC: 4-2<\/strong><\/p>\n\n

             <\/p>\n\n

            Saat 12.45: <\/strong>Final Maç\u0131:<\/p>\n\n

            Alkolik Bilbao – Minako: 8-1<\/strong><\/p>\n\n

             <\/p>\n\n

            \n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
             \n\t\t\t

            A GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            SKOR<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            1.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ajaxs\u0131zlar – At\u0131l\u0131ml\u0131 Aslanlar<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            9-4<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            2.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Alkolik Bilbao – Los Galacticos<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            15-0<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            3.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ajaxs\u0131zlar – Los Galacticos<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            0-3<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            4.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Alkolik Bilbao – At\u0131l\u0131ml\u0131 Aslanlar<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-0<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

                        5.Maç: <\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ajaxs\u0131zlar – Alkolik Bilbao<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-6<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            6.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Los Galacticos – At\u0131l\u0131ml\u0131 Aslanlar<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            0-3<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

             <\/p>\n\n

            \n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
            \n\t\t\t

            B GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            SKOR<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            1.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Casanova FC – Dream Team<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            9-0<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            2.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Güvenlik – Kuyrukçuluk<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            16-1<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            3.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Casanova FC – Kuyrukçular<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            12-2<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            4.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Güvenlik – Dream Team<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-0<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            5.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Casanova FC – Güvenlik<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            8-7<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            6.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Kuyrukçular – Dream Team<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-0<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

             <\/p>\n\n

            \n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
            \n\t\t\t

            C GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            SKOR<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            1.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ac\u0131 Milan FC – Troller<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            -<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            2.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Balkon Da Verona – Mama Afrika<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            13-2<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            3.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ac\u0131 Milan FC – Mama Afrika<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            0-3<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            4.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Balkon Da Verona - Troller<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            12-3<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            5.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ac\u0131 Milan FC – Balkon Da Verona<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            2-9<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            6.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Mama Afrika - Troller<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-0<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

             <\/p>\n\n

             <\/p>\n\n

            \n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
            \n\t\t\t

            D GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            SKOR<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            1.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Minako – Aroganl\u0131lar<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            5-4<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            2.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Minako - Peyzaj<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            15-1<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            3.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Aroganl\u0131lar - Peyzaj<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            7-3<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

             <\/p>\n\n

            \n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
             \n\t\t\t

            E GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            SKOR<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            1.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            A\u015fa\u011f\u0131yurtçu City Mini – Team Winner<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            3-6<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            2.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            A\u015fa\u011f\u0131yurtçu City Mini – Haddini Bilbao<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            1-2<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            3.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Team Winner – Haddini Bilbao<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            9-1<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

             <\/p>\n\n

            \n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
            \n\t\t\t

            F GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            SKOR<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            1.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ç\u0131rp\u0131c\u0131 Team – \u0130blis<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            8-5<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            2.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Ç\u0131rp\u0131c\u0131 Team – \u0130craat United<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            0-5<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            3.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            \u0130blis – \u0130craat United<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            0-3<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

             <\/p>\n\n

            \n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
            \n\t\t\t

            G GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            SKOR<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            1.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Darbeli Matkap – Tekino\u011fullar\u0131<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            5-2<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            2.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Dareli Matkap – 2 Sene Haz\u0131rl\u0131k Futbol Clup<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            4-11<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            3.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Tekino\u011fullar\u0131 – 2 Sene Haz\u0131rl\u0131k Futbol Clup<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            2-4<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

             <\/p>\n\n

             <\/p>\n\n

            \n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
            \n\t\t\t

            H GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            SKOR<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            1.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Werder Veremem SK – Olmad\u0131 Be FC<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            6-2<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            2.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Werder Veremem SK - UN\u0130GFB<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            4-5<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

            \n\t\t\t

            3.Maç:<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            Olmad\u0131 Be FC - UN\u0130GFB<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

            \n\t\t\t

            4-9<\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

             <\/p>"} [content_en] => [content_ru] => [content_ar] => [gallery] => {"initialPreview":[],"initialPreviewConfig":[]} [start] => 2019-11-15 17:41:55 [end] => 2020-01-30 17:41:55 [meta_desc_tr] => [meta_desc_en] => [meta_desc_ru] => [meta_desc_ar] => [keywords_tr] => [keywords_en] => [keywords_ru] => [keywords_ar] => [created_at] => 2019-11-15 14:42:33 [updated_at] => 2019-11-25 10:57:15 [short_desc_tr] => [short_desc_en] => [short_desc_ru] => [short_desc_ar] => [status] => 1 [featured] => 0 [media_dir] => 13--rektorluk-kupasi-futsal-mac-fiksturu-ve-mac-sonuclari-1573828953 [old_url] => ) [dates:protected] => Array ( ) [dateFormat:protected] => [appends:protected] => Array ( ) [events:protected] => Array ( ) [observables:protected] => Array ( ) [relations:protected] => Array ( [site] => App\Site Object ( [connection:protected] => mysql [parentColumn:protected] => parent_id [leftColumn:protected] => lft [rightColumn:protected] => rgt [depthColumn:protected] => depth [orderColumn:protected] => [guarded:protected] => Array ( [0] => id [1] => parent_id [2] => lft [3] => rgt [4] => depth ) [scoped:protected] => Array ( ) [table:protected] => [primaryKey:protected] => id [keyType:protected] => int [incrementing] => 1 [with:protected] => Array ( ) [withCount:protected] => Array ( ) [perPage:protected] => 15 [exists] => 1 [wasRecentlyCreated] => [attributes:protected] => Array ( [id] => 124 [name_tr] => Spor Faaliyetleri Müdürlüğü [name_en] => Directorate of Sports [name_ru] => [name_ar] => [slug_tr] => spor-faaliyetleri-mudurlugu [slug_en] => directorate-of-sports [slug_ru] => [slug_ar] => [sort] => 0 [images] => {"head":{"initialPreview":["\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1575636849-Spor_banner.jpg","\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1543847258-g\u00f6rsel-5.jpg"],"initialPreviewConfig":[{"type":"image","size":322457,"extra":{"file":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1575636849-Spor_banner.jpg"},"caption":"1575636849-Spor_banner.jpg","width":"1920px","height":"742px","key":0,"target_url":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1575636849-Spor_banner.jpg"},{"type":"image","size":291832,"extra":{"file":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1543847258-g\u00f6rsel-5.jpg"},"caption":"1543847258-g\u00f6rsel-5.jpg","width":"1920px","height":"672px","key":0,"target_url":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1543847258-g\u00f6rsel-5.jpg"}]},"card":{"initialPreview":["\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-koordinatorlugu\/spork.jpg"],"initialPreviewConfig":[{"type":"image","size":23775,"extra":{"file":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-koordinatorlugu\/spork.jpg"},"caption":"spork.jpg","width":"717px","height":"476px","key":0,"target_url":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-koordinatorlugu\/spork.jpg"}]}} [active] => 1 [created_at] => 2017-10-14 16:14:46 [updated_at] => 2019-12-06 12:54:18 [type_id] => 4 [google] => [default_lang] => tr [langs] => ["tr","en"] [parent_id] => 157 [lft] => 280 [rgt] => 281 [depth] => 3 [color] => 03326c [url] => spor [home_page_id] => 2569 [atacs_id] => [parent] => 0 [master_id] => [doctorate_id] => [socials] => {"facebook":null,"twitter":null,"linkedin":null,"instagram":null,"vimeo":null,"youtube":null,"google-plus":null} [list_type] => card [site_admin] => Semih Gökalp [admin_phone] => +90 (312) 586 89 95 [admin_email] => semih.gokalp@atilim.edu.tr [show_leaves] => 0 [external_link] => [hide_events] => 0 [hide_announcements] => 0 [hide_news] => 0 [not_program] => 0 [old_id] => 62 [old_cat_id] => [meta_desc_tr] => [meta_desc_en] => [meta_desc_ru] => [meta_desc_ar] => [scripts] => ) [original:protected] => Array ( [id] => 124 [name_tr] => Spor Faaliyetleri Müdürlüğü [name_en] => Directorate of Sports [name_ru] => [name_ar] => [slug_tr] => spor-faaliyetleri-mudurlugu [slug_en] => directorate-of-sports [slug_ru] => [slug_ar] => [sort] => 0 [images] => {"head":{"initialPreview":["\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1575636849-Spor_banner.jpg","\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1543847258-g\u00f6rsel-5.jpg"],"initialPreviewConfig":[{"type":"image","size":322457,"extra":{"file":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1575636849-Spor_banner.jpg"},"caption":"1575636849-Spor_banner.jpg","width":"1920px","height":"742px","key":0,"target_url":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1575636849-Spor_banner.jpg"},{"type":"image","size":291832,"extra":{"file":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1543847258-g\u00f6rsel-5.jpg"},"caption":"1543847258-g\u00f6rsel-5.jpg","width":"1920px","height":"672px","key":0,"target_url":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-mudurlugu\/1543847258-g\u00f6rsel-5.jpg"}]},"card":{"initialPreview":["\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-koordinatorlugu\/spork.jpg"],"initialPreviewConfig":[{"type":"image","size":23775,"extra":{"file":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-koordinatorlugu\/spork.jpg"},"caption":"spork.jpg","width":"717px","height":"476px","key":0,"target_url":"\/uploads\/sites\/spor-faaliyetleri-koordinatorlugu\/spork.jpg"}]}} [active] => 1 [created_at] => 2017-10-14 16:14:46 [updated_at] => 2019-12-06 12:54:18 [type_id] => 4 [google] => [default_lang] => tr [langs] => ["tr","en"] [parent_id] => 157 [lft] => 280 [rgt] => 281 [depth] => 3 [color] => 03326c [url] => spor [home_page_id] => 2569 [atacs_id] => [parent] => 0 [master_id] => [doctorate_id] => [socials] => {"facebook":null,"twitter":null,"linkedin":null,"instagram":null,"vimeo":null,"youtube":null,"google-plus":null} [list_type] => card [site_admin] => Semih Gökalp [admin_phone] => +90 (312) 586 89 95 [admin_email] => semih.gokalp@atilim.edu.tr [show_leaves] => 0 [external_link] => [hide_events] => 0 [hide_announcements] => 0 [hide_news] => 0 [not_program] => 0 [old_id] => 62 [old_cat_id] => [meta_desc_tr] => [meta_desc_en] => [meta_desc_ru] => [meta_desc_ar] => [scripts] => ) [casts:protected] => Array ( ) [dates:protected] => Array ( ) [dateFormat:protected] => [appends:protected] => Array ( ) [events:protected] => Array ( ) [observables:protected] => Array ( ) [relations:protected] => Array ( [type] => App\SiteType Object ( [connection:protected] => mysql [table:protected] => [primaryKey:protected] => id [keyType:protected] => int [incrementing] => 1 [with:protected] => Array ( ) [withCount:protected] => Array ( ) [perPage:protected] => 15 [exists] => 1 [wasRecentlyCreated] => [attributes:protected] => Array ( [id] => 4 [title] => Müdürlükler [slug] => mudurlukler [created_at] => 2017-07-04 03:00:00 [updated_at] => 2018-08-17 09:48:38 [label_tr] => Müdürlükler [label_en] => Directorates/Coordination Offices [label_ru] => [label_ar] => [dep_label_tr] => Yönetim [dep_label_en] => Administration [dep_label_ru] => [dep_label_ar] => ) [original:protected] => Array ( [id] => 4 [title] => Müdürlükler [slug] => mudurlukler [created_at] => 2017-07-04 03:00:00 [updated_at] => 2018-08-17 09:48:38 [label_tr] => Müdürlükler [label_en] => Directorates/Coordination Offices [label_ru] => [label_ar] => [dep_label_tr] => Yönetim [dep_label_en] => Administration [dep_label_ru] => [dep_label_ar] => ) [casts:protected] => Array ( ) [dates:protected] => Array ( ) [dateFormat:protected] => [appends:protected] => Array ( ) [events:protected] => Array ( ) [observables:protected] => Array ( ) [relations:protected] => Array ( ) [touches:protected] => Array ( ) [timestamps] => 1 [hidden:protected] => Array ( ) [visible:protected] => Array ( ) [fillable:protected] => Array ( ) [guarded:protected] => Array ( [0] => * ) ) ) [touches:protected] => Array ( ) [timestamps] => 1 [hidden:protected] => Array ( ) [visible:protected] => Array ( ) [fillable:protected] => Array ( ) ) ) [touches:protected] => Array ( ) [timestamps] => 1 [hidden:protected] => Array ( ) [visible:protected] => Array ( ) [fillable:protected] => Array ( ) [guarded:protected] => Array ( [0] => * ) ) 1