13. Rektörlük Kupası Voleybol Maç Fikstürü ve Maç Sonuçları - 25 11 2019

13. Rektörlük Kupası Voleybol Maç Fikstürü ve Maç Sonuçları

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

  1. Goy Goy
  2. Çırpıcı Team
  3. Fosiller
  4. Rhinos
  1. Rising Star
  2. Atılımlı Aslanlar
  3. UniGFB 2
  4. UniFBG
  1. Les Vengeurs
  2. Swazers
  3. Gauss
  4. Ajaxsızlar
  1. Yakup’un Kılıcı
  2. Baker Ville Cafe Team
  3. Biz-Bize
  4. Mamakü

 

 

***İlk maç 9.30’da maç başlayacaktır. Başlangıç saatine göre maç saatlerinizi ayarlayınız.

ÖNEMLİ: Fosiller” takımları maçları personel takımı olduğu için 12.00-13.30 saatler arasında oynanacaktır.

Maç sıralamasında Spor Faaliyet Müdürlüğü olarak değişiklik yapabiliriz. Fikstürü takip etmek takımların görevidir.

 

  • Son kalan 4 takım yarı final;

A1-C1 ve B1-D1 ile oynar.

Katılan tüm takımlara başarılar dileriz.

 

FİKSTÜR

TARİH - SAAT

MAÇ

SKOR

1-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 9.30

Yakup’un Kılıcı-Mamakü

2-0

2-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 10.00

Les Vengeurs-Ajaxsızlar

2-0

3-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 10.30

Rising Star-ÜniFGB

2-1

4-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 11.00

Goy Goy-Rhinos

2-0

5-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 11.30

Baker Ville Cafe Team-Biz-Bize

0-2

6-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 12.00

Çırpıcı Team-Fosiller

2-1

7-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 12.30

Swazers-Gauss

1-2

8-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 13.00

Goy Goy-Fosiller

2-0

9-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 13.30

Yakup’un Kılıcı-Biz-Bize

2-1

10-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 14.00

Les Vengeurs-Gauss

2-0

11-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 14.30

Rising Star-UniGBF2

2-0

12-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 15.00

Atılımlı Aslanlar-UniGBF2

2-1

 

 

 

 

13-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 9.30

Çırpıcı Team-Rhinos

2-0

14-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 10.00

Yakup’un Kılıcı-Baker Ville Cafe Team

2-0

15-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 10.30

Swazers-Ajaxsızlar

1-2

16-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 11.00

Baker Ville Cafe Team-Mamakü

1-2

17-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 11.30

Atılımlı Aslanlar-ÜniFGB

0-2

18-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 12.00

Fosiller-Rhinos

1-2

19-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 12.30

Goy Goy-Çırpıcı Team

2-0

20-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 13.00

 Rising Star-Atılım Aslanlar

2-0

21-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 13.30

Les Vengeurs-Swazers

2-0

22-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 14.00

UniGFB2-ÜniFGB

iPTAL

25-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 14.30

Gauss-Ajaxsızlar

1-2

26-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 15.00

Biz-Bize-Mamakü

1-2

 

 

 

 

27-Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:10.30

A1-C1 (Goy Goy-Les Vengeurs)

2-0

28-Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:11.00

B1-D1 (Rising Star-Yakup’un Kılıcı)

2-0

29-Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:11.30

A1-C1 mağlubu (3.lük-4.lük)

LEs Vengeurs-Yakup’un Kılıcı

2-0

30.Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:12.00

B1-D1 galibi (1.lik-2.lik)

Rising Star-Goy Goy

2-0

 

 

Sıralama:

  1. Rising Star
  2. Goy-Goy
  3. Les Vengeurs


App\Announcement Object ( [casts:protected] => Array ( [start] => datetime [end] => datetime ) [connection:protected] => mysql [table:protected] => [primaryKey:protected] => id [keyType:protected] => int [incrementing] => 1 [with:protected] => Array ( ) [withCount:protected] => Array ( ) [perPage:protected] => 15 [exists] => 1 [wasRecentlyCreated] => [attributes:protected] => Array ( [id] => 7198 [site_id] => 124 [title_tr] => 13. Rektörlük Kupası Voleybol Maç Fikstürü ve Maç Sonuçları [title_en] => [title_ru] => [title_ar] => [content_tr] => stdClass Object ( [type] => ckeditor [content] =>

13. Rektörlük Kupası Voleybol Maç Fikstürü ve Maç Sonuçları

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

  1. Goy Goy
  2. Çırpıcı Team
  3. Fosiller
  4. Rhinos
  1. Rising Star
  2. Atılımlı Aslanlar
  3. UniGFB 2
  4. UniFBG
  1. Les Vengeurs
  2. Swazers
  3. Gauss
  4. Ajaxsızlar
  1. Yakup’un Kılıcı
  2. Baker Ville Cafe Team
  3. Biz-Bize
  4. Mamakü

 

 

***İlk maç 9.30’da maç başlayacaktır. Başlangıç saatine göre maç saatlerinizi ayarlayınız.

ÖNEMLİ: Fosiller” takımları maçları personel takımı olduğu için 12.00-13.30 saatler arasında oynanacaktır.

Maç sıralamasında Spor Faaliyet Müdürlüğü olarak değişiklik yapabiliriz. Fikstürü takip etmek takımların görevidir.

 

  • Son kalan 4 takım yarı final;

A1-C1 ve B1-D1 ile oynar.

Katılan tüm takımlara başarılar dileriz.

 

FİKSTÜR

TARİH - SAAT

MAÇ

SKOR

1-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 9.30

Yakup’un Kılıcı-Mamakü

2-0

2-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 10.00

Les Vengeurs-Ajaxsızlar

2-0

3-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 10.30

Rising Star-ÜniFGB

2-1

4-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 11.00

Goy Goy-Rhinos

2-0

5-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 11.30

Baker Ville Cafe Team-Biz-Bize

0-2

6-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 12.00

Çırpıcı Team-Fosiller

2-1

7-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 12.30

Swazers-Gauss

1-2

8-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 13.00

Goy Goy-Fosiller

2-0

9-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 13.30

Yakup’un Kılıcı-Biz-Bize

2-1

10-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 14.00

Les Vengeurs-Gauss

2-0

11-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 14.30

Rising Star-UniGBF2

2-0

12-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 15.00

Atılımlı Aslanlar-UniGBF2

2-1

 

 

 

 

13-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 9.30

Çırpıcı Team-Rhinos

2-0

14-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 10.00

Yakup’un Kılıcı-Baker Ville Cafe Team

2-0

15-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 10.30

Swazers-Ajaxsızlar

1-2

16-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 11.00

Baker Ville Cafe Team-Mamakü

1-2

17-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 11.30

Atılımlı Aslanlar-ÜniFGB

0-2

18-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 12.00

Fosiller-Rhinos

1-2

19-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 12.30

Goy Goy-Çırpıcı Team

2-0

20-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 13.00

 Rising Star-Atılım Aslanlar

2-0

21-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 13.30

Les Vengeurs-Swazers

2-0

22-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 14.00

UniGFB2-ÜniFGB

iPTAL

25-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 14.30

Gauss-Ajaxsızlar

1-2

26-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 15.00

Biz-Bize-Mamakü

1-2

 

 

 

 

27-Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:10.30

A1-C1 (Goy Goy-Les Vengeurs)

2-0

28-Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:11.00

B1-D1 (Rising Star-Yakup’un Kılıcı)

2-0

29-Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:11.30

A1-C1 mağlubu (3.lük-4.lük)

LEs Vengeurs-Yakup’un Kılıcı

2-0

30.Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:12.00

B1-D1 galibi (1.lik-2.lik)

Rising Star-Goy Goy

2-0

 

 

Sıralama:

  1. Rising Star
  2. Goy-Goy
  3. Les Vengeurs
) [content_en] => [content_ru] => [content_ar] => [gallery] => stdClass Object ( [initialPreview] => Array ( [0] => /assets/img/duyurular.jpg ) [initialPreviewConfig] => Array ( [0] => stdClass Object *RECURSION* ) [target_url] => /assets/img/duyurular.jpg ) [start] => 2019-11-25 17:17:29 [end] => 2020-02-29 17:17:29 [meta_desc_tr] => [meta_desc_en] => [meta_desc_ru] => [meta_desc_ar] => [keywords_tr] => [keywords_en] => [keywords_ru] => [keywords_ar] => [created_at] => 2019-11-25 14:17:35 [updated_at] => 2019-11-29 08:26:30 [short_desc_tr] => [short_desc_en] => [short_desc_ru] => [short_desc_ar] => [status] => 1 [featured] => 0 [media_dir] => 13--rektorluk-1574691455 [old_url] => [breadcrumb] => Array ( [sites] => Array ( [0] => Array ( [id] => 239 [name_tr] => İdari Birimler [url] => idari-birimler [type] => ) [1] => Array ( [id] => 157 [name_tr] => Müdürlükler [url] => mudurlukler [type] => ) [2] => Array ( [id] => 124 [name_tr] => Spor Faaliyetleri Müdürlüğü [url] => spor [type] => ) ) ) [user] => [hide_side_menu] => ) [original:protected] => Array ( [id] => 7198 [site_id] => 124 [title_tr] => 13. Rektörlük Kupası Voleybol Maç Fikstürü ve Maç Sonuçları [title_en] => [title_ru] => [title_ar] => [content_tr] => {"type":"ckeditor","content":"

13. Rektörlük Kupas\u0131 Voleybol Maç Fikstürü ve Maç Sonuçlar\u0131<\/strong><\/p>\n\n

\n\t\n\t\t\n\t\t\t\n\t\t\t
\n\t\t\t

A GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

\n\t\t\t

B GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

\n\t\t\t

C GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t

\n\t\t\t

D GRUBU<\/strong><\/p>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t\t

\n\t\t\t
    \n\t\t\t\t
  1. Goy Goy<\/li>\n\t\t\t\t
  2. Ç\u0131rp\u0131c\u0131 Team<\/li>\n\t\t\t\t
  3. Fosiller<\/li>\n\t\t\t\t
  4. Rhinos<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t
\n\t\t\t
    \n\t\t\t\t
  1. Rising Star<\/li>\n\t\t\t\t
  2. At\u0131l\u0131ml\u0131 Aslanlar<\/li>\n\t\t\t\t
  3. UniGFB 2<\/li>\n\t\t\t\t
  4. UniFBG<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t
\n\t\t\t
    \n\t\t\t\t
  1. Les Vengeurs<\/li>\n\t\t\t\t
  2. Swazers<\/li>\n\t\t\t\t
  3. Gauss<\/li>\n\t\t\t\t
  4. Ajaxs\u0131zlar<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t\t
\n\t\t\t
    \n\t\t\t\t
  1. Yakup’un K\u0131l\u0131c\u0131<\/li>\n\t\t\t\t
  2. Baker Ville Cafe Team<\/li>\n\t\t\t\t
  3. Biz-Bize<\/li>\n\t\t\t\t
  4. Mamakü<\/li>\n\t\t\t<\/ol>\n\t\t\t<\/td>\n\t\t<\/tr>\n\t<\/tbody>\n<\/table>\n\n

     <\/p>\n\n

     <\/p>\n\n

    ***<\/strong>\u0130lk maç 9.30’da maç ba\u015flayacakt\u0131r. Ba\u015flang\u0131ç saatine göre maç saatlerinizi ayarlay\u0131n\u0131z.<\/p>\n\n

    ÖNEML\u0130: <\/strong>“Fosiller<\/strong>” tak\u0131mlar\u0131 maçlar\u0131 personel tak\u0131m\u0131 oldu\u011fu için 12.00-13.30 saatler aras\u0131nda oynanacakt\u0131r.<\/p>\n\n

    Maç s\u0131ralamas\u0131nda Spor Faaliyet Müdürlü\u011fü olarak de\u011fi\u015fiklik yapabiliriz. Fikstürü takip etmek tak\u0131mlar\u0131n görevidir.<\/p>\n\n

     <\/p>\n\n