13. Rektörlük Kupası Voleybol Maç Fikstürü ve Maç Sonuçları - 25 11 2019

13. Rektörlük Kupası Voleybol Maç Fikstürü ve Maç Sonuçları

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

  1. Goy Goy
  2. Çırpıcı Team
  3. Fosiller
  4. Rhinos
  1. Rising Star
  2. Atılımlı Aslanlar
  3. UniGFB 2
  4. UniFBG
  1. Les Vengeurs
  2. Swazers
  3. Gauss
  4. Ajaxsızlar
  1. Yakup’un Kılıcı
  2. Baker Ville Cafe Team
  3. Biz-Bize
  4. Mamakü

 

 

***İlk maç 9.30’da maç başlayacaktır. Başlangıç saatine göre maç saatlerinizi ayarlayınız.

ÖNEMLİ: Fosiller” takımları maçları personel takımı olduğu için 12.00-13.30 saatler arasında oynanacaktır.

Maç sıralamasında Spor Faaliyet Müdürlüğü olarak değişiklik yapabiliriz. Fikstürü takip etmek takımların görevidir.

 

  • Son kalan 4 takım yarı final;

A1-C1 ve B1-D1 ile oynar.

Katılan tüm takımlara başarılar dileriz.

 

FİKSTÜR

TARİH - SAAT

MAÇ

SKOR

1-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 9.30

Yakup’un Kılıcı-Mamakü

2-0

2-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 10.00

Les Vengeurs-Ajaxsızlar

2-0

3-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 10.30

Rising Star-ÜniFGB

2-1

4-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 11.00

Goy Goy-Rhinos

2-0

5-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 11.30

Baker Ville Cafe Team-Biz-Bize

0-2

6-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 12.00

Çırpıcı Team-Fosiller

2-1

7-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 12.30

Swazers-Gauss

1-2

8-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 13.00

Goy Goy-Fosiller

2-0

9-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 13.30

Yakup’un Kılıcı-Biz-Bize

2-1

10-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 14.00

Les Vengeurs-Gauss

2-0

11-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 14.30

Rising Star-UniGBF2

2-0

12-Maç:

26 Kasım Salı

Saat: 15.00

Atılımlı Aslanlar-UniGBF2

2-1

 

 

 

 

13-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 9.30

Çırpıcı Team-Rhinos

2-0

14-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 10.00

Yakup’un Kılıcı-Baker Ville Cafe Team

2-0

15-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 10.30

Swazers-Ajaxsızlar

1-2

16-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 11.00

Baker Ville Cafe Team-Mamakü

1-2

17-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 11.30

Atılımlı Aslanlar-ÜniFGB

0-2

18-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 12.00

Fosiller-Rhinos

1-2

19-Maç:

27 Kasım Çarşamba

Saat: 12.30

Goy Goy-Çırpıcı Team

2-0

20-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 13.00

 Rising Star-Atılım Aslanlar

2-0

21-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 13.30

Les Vengeurs-Swazers

2-0

22-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 14.00

UniGFB2-ÜniFGB

iPTAL

25-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 14.30

Gauss-Ajaxsızlar

1-2

26-Maç:

27 Kasım Çarşamba Saat: 15.00

Biz-Bize-Mamakü

1-2

 

 

 

 

27-Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:10.30

A1-C1 (Goy Goy-Les Vengeurs)

2-0

28-Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:11.00

B1-D1 (Rising Star-Yakup’un Kılıcı)

2-0

29-Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:11.30

A1-C1 mağlubu (3.lük-4.lük)

LEs Vengeurs-Yakup’un Kılıcı

2-0

30.Maç:

28 Kasım Perşembe

Saat:12.00

B1-D1 galibi (1.lik-2.lik)

Rising Star-Goy Goy

2-0

 

 

Sıralama:

  1. Rising Star
  2. Goy-Goy
  3. Les Vengeurs