Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği tarafından 11 yıldır soluksuz düzenlenen TET Proje Pazarı etkinliğinin on ikincisi bu yıl 12-13 Aralık 2023 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecektir.

Elektrik, Elektronik ve Bilişim sektöründeki yenilikçi projeleriniz ile ücretsiz bir şekilde bireysel veya grup olarak www.tetprojepazari.org adresinden 6 Kasım 2023 23:59’a kadar başvuru yapabilirsiniz.

Tamamen online olarak gerçekleştirilecek etkinliğimizde alanında uzman jürilerimize ek olarak toplam fon büyüklüğü 20 milyar TL’yi aşan paydaş yatırım ağları ve kuluçka merkezleri de projeleri inceleyecektir.

Çevre Uygulamaları, Enerji Uygulamaları, Sağlık Uygulamaları ve Diğer Uygulamalar kategorilerinin yer aldığı yarışmamızda her kategoride en yüksek puanı alan projeye 100.000 TL ödül verilecektir. Yine her kategoride proje sahibi 30 yaşını aşmamış tohum aşamasındaki en yüksek puanı alan projelere de 20.000 TL mansiyon ödülü dağıtılacak olup toplam ödül 480.000 TL’dir.

 

Detaylı bilgi ve duyurular için web sitemizi (www.tetprojepazari.org) ve sosyal medya kanallarımızı (tetprojepazari kullanıcı adı) takip edebilirsiniz.