ATILIM HIZLI MENÜ
Akademik Takvim

2017 - 2018 Yılı akademik takvim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

E-Posta

Üniversite personellerimiz ve öğrencilerimiz webmail girişlerini buradan yapabilirler.

İdari Birimler

Direktörlükler

Site Adı Yetkili Telefon E-Mail

ARGEDA - Teknoloji Transfer Ofisi Direktörlüğü

Prof.Dr. Hasan U. Akay +90 (312) 586 83 31 hasan.akay@atilim.edu.tr

Bilgi ve İletişim Teknolojileri Direktörlüğü

Ersun Ersoy +90 (312) 586 84 84 ersun.ersoy@atilim.edu.tr

Hukuk Müşavirliği

Avukat Fatma Özgül Eravcı +90 (312) 586 81 89 ozgul.akin@atilim.edu.tr

İnsan Kaynakları Direktörlüğü

Armağan Aksun +90 (312) 586 81 37 insan.kaynaklari@atilim.edu.tr

Kurumsal İletişim ve Tanıtım Direktörlüğü

Eftal Erel +90 (312) 586 86 92 eftal.erel@atilim.edu.tr

Kütüphane ve Dökümantasyon Direktörlüğü

Emre Akbayrak +90 (312) 586 84 60 emre.akbayrak@atilim.edu.tr

Mali işler ve Bütçe Direktörlüğü

Sermin İlhan +90 (312) 586 81 00 sermin.ilhan@atilim.edu.tr

Öğrenci İşleri Direktörlüğü

S. Orkun Başol +90 (312) 586 82 94 orkun.basol@atilim.edu.tr

Satınalma Direktörlüğü

Erkan Sönmeziç +90 (312) 586 81 11 erkan.sonmezic@atilim.edu.tr

Uluslararası İlişkiler Direktörlüğü

M. Hasan Atasoy +90 (312) 586 82 36 hasan.atasoy@atilim.edu.tr

Yapı İşleri Direktörlüğü

Erbil İnce +90 (312) 586 81 67 erbil.ince@atilim.edu.tr

Koordinatörlükler

Site Adı Yetkili Telefon E-Mail

Arşiv ve Belge Yönetimi Koordinatörlüğü

Gökhan Karcı +90 (312) 586 82 08 gokhan.karci@atilim.edu.tr

Çevre Düzenleme Koordinatörlüğü

Esra Işıkan +90 (312) 586 81 62 esra.isikan@atilim.edu.tr

Eğitim Teknolojileri ve Pedagojisi Ofisi (ETPO) Koordinatörlüğü

Prof. Dr. Hasan U. Akay +90 (312) 586 84 79 hasan.akay@atilim.edu.tr

Güvenlik Koordinatörlüğü

Veli Yalçın +90 (312) 586 89 99 veli.yalcin@atilim.edu.tr

İletişim ve Yazı İşleri Koordinatörlüğü

Nursel Göksel +90 (312) 586 81 02 nursel.goksel@atilim.edu.tr

Kariyer Planlama, Mezunlarla İletişim ve CO-OP Koordinatörlüğü

İpek Tekdemir +90 (312) 586 84 76 ipek.tekdemir@atilim.edu.tr

Kurumsal Gelişim ve Planlama Koordinatörlüğü

Dr. Ahmet Tunçay +90 (312) 586 82 62 ahmet.tuncay@atilim.edu.tr

Kültürel ve Sosyal İşler Koordinatörlüğü

Kemal Şenoğlu +90 (312) 586 87 18 kemal.senoglu@atilim.edu.tr

Sağlık İşleri Koordinatörlüğü

Dr. Serkan Eskioğlu +90 (312) 586 83 85 serkan.eskioglu@atilim.edu.tr

Spor Faaliyetleri Koordinatörlüğü

Semih Gökalp +90 (312) 586 89 95 semih.gokalp@atilim.edu.tr

Strateji ve İş Geliştirme Koordinatörlüğü

M. Hasan Atasoy +90 (312) 586 82 36 hasan.atasoy@atilim.edu.tr

Teknik İşler Koordinatörlüğü

Celalettin Koçak +90 (312) 586 82 80 celalettin.kocak@atilim.edu.tr

Yardımcı Hizmetler Koordinatörlüğü

Oktay Yıldız +90 (312) 586 81 24 oktay.yildiz@atilim.edu.tr

Uzaktan Eğitim Koordinatörlüğü

Yücel Tekin +90 (312) 586 84 79 yucel.tekin@atilim.edu.tr

Müdürlükler

Site Adı Yetkili Telefon E-Mail

Eğlenceli Bilim Merkezi Müdürlüğü

Yrd.Doç.Dr. Hacer Erar +90 (312) 586 89 18 hacer.erar@atilim.edu.tr

Metal Şekillendirme Mükemmeliyet Merkezi Müdürlüğü

Yrd.Doç.Dr. Besim Baranoğlu +90 (312) 586 88 60 besim.baranoglu@atilim.edu.tr

Mütevelli Heyet Özel Kalem Müdürlüğü

Suna Ulusoy +90 (312) 586 81 07 suna.ulusoy@atilim.edu.tr

Rektörlük Özel Kalem Müdürlüğü

Ayşe Acar +90 (312) 586 82 00 ayse.acar@atilim.edu.tr

Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü

Ömer Kayasaroğlu +90 (312) 586 88 37 omer.kayasaroglu@atilim.edu.tr

Uçuş Okulu Müdürlüğü

Giray Hürgezen +90 (312) 586 81 68 giray.hurgezen@atilim.edu.tr

Akademik Yazım Danışma Merkezi Müdürlüğü (AYDAM)©™

Dr. Öğretim Üyesi İsmail Erton +90 (312) 586 80 51 ismail.erton@atilim.edu.tr

Çalışma Ofisleri

Site Adı Yetkili Telefon E-Mail

Ders ve Sınav Programı Ofisi

Songül Dana +90 (312) 586 86 44 songul.dana@atilim.edu.tr

Mütercim Tercümanlık Ofisi

Burak Doğruer +90 (312) 586 84 93 burak.dogruer@atilim.edu.tr

Ulaşım Ofisi

Mustafa Ercan +90 (312) 586 87 42 mustafa.ercan@atilim.edu.tr

Yazı İşleri Ofisi

Leyla Akbaş-Tülay Dayı-Deniz Üstündağ +90 (312) 586 86 33 genel.sekreterlik@atilim.edu.tr

Bilgi Edinme Birimi

Engelli Öğrenciler Ofisi