Atılım Üniversitesi Kariyer Planlama ve Ortak Eğitim Koordinatörlüğü, öğrencilerimize profesyonel iş yaşamı konusunda rehberlik ve danışmanlık hizmeti sunarak mezuniyet sonrası için öğrencilerimizin kariyer hedeflerinin şekillenmesine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Öğrencilerimizin profesyonel iş hayatına hazırlanırken özgeçmiş hazırlamalarına ve işe alım mülakatlarına hazırlanmalarına destek oluyor, yapılan kariyer odaklı seminerler, etkinlikler ve Kariyer Günleri ile öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine, mesleki gelişimlerine ve iş dünyası ile tanışmalarına olanak sağlıyoruz.

Aynı zamanda, üniversitedeki eğitim ile iş yaşamını birleştiren Ortak Eğitim Programı sayesinde öğrencilerimizin mezun olmadan deneyim kazanmalarına ve iş hayatına daha donanımlı bireyler olarak atılmalarına olanak sağlıyoruz. Öğrencilerimizin üniversite eğitiminde kazandıkları teorik ve pratik bilgileri Ortak Eğitime gittikleri anlaşmalı kurumlarımızda yapacakları gerçek uygulamalarla birleştirerek kazandıkları deneyimle mezuniyet sonrası iş hayatında ayrıcalıklı olacaklarına inanmaktayız.

Atılım Üniversitesi’nin büyük bir aile olduğunu hiçbir zaman unutmadan, öğrencilerimizin normal eğitimleri süresince ve de sonrasında her zaman yanlarında olmak, iş hayatına donanımlı ve özgüvenli bireyler olarak geçiş yapabilmelerini sağlamak başlıca misyonumuzdur.

Haberler

Etkinlikler

14 Mart Tıp Bayramı Etkinliği

Tıp Fakültesi
Çevrimiçi
13 Mart 2023, 16:40 - 13 Mart 2025, 16:40

Bu sempozyumda, hukukta yer alan cinsiyete dayalı ayrımcı norm ve uygulamaların, kapsayıcı ve kesişimsel feminist çalışmalar ile, eşitlik ve adalete ulaşmak için hukuka eleştirel bir bakış çerçevesinde ele alınması amaçlanmaktadır.

Hukuk Fakültesi
Hukuk Fakültesi Orhan Zaim Konferans Salonu
31 Mart 2023, 09:30 - 17:30

Atılım Üniversitesi Mühendislik Bilimleri ve Araştırmaları Öğrenci Kongresi MÜBAK 2023

Mühendislik Fakültesi
Mühendislik Fakültesi
11-12 Mayıs 2023, 09:00 - 09:00

İdari Birim Duyuruları