Güzel Sanatlar Ortak Dersler 2019-2020 Ders Programını buradan indirebilirsiniz...

Güzel Sanatlar Ortak Dersler 2019-2020 Bahar Dönemi Ders Programı
Ders kodu Ders Adı Öğr. Üyesi Adı Saatleri Derslik Derslik Yeri
ART 201 FOTOĞRAFÇILIĞA GİRİŞ BEYZA TOKGÖZ PERŞ: 09:30-12:20 B1003 MF -1. Kat
ART202 KARİKATÜR LÜTFİYE AYDOĞDU BAHAR PERŞ: 13:30-16:20 B1015 MF -1. Kat
ART221 AÇIKLAMALI MÜZİK TARİHİ ENGİN SANSA CUMA: 12:30-15:20 CEVDET KÖSEMEN KONFERANS SALONU GSTMF 1. Kat
ART222 CAZ TARİHİ ONUR AYMERGEN PZRT: 09:30-12:20 CEVDET KÖSEMEN KONFERANS SALONU GSTMF 1. Kat
ART225-1 KLASİK GİTARA GİRİŞ ONUR AYMERGEN PZRT: 13:30-16:20 Z1015 MF Zemin Kat
ART225-2 KLASİK GİTARA GİRİŞ ARDA ÖZMEN PERŞ: 12:30-15:20 CEVDET KÖSEMEN KONFERANS SALONU GSTMF 1. Kat
ART235 ÇOK SESLİ KORO ARDA ÖZMEN PERŞ: 15:30-18:20 CEVDET KÖSEMEN KONFERANS SALONU GSTMF 1. Kat
ART251 SULU BOYA RESİM HALUK EVİTAN CUMA: 15:30-18:20 S8 GSTMF 4. Kat
ART252 SERBEST SERAMİK ŞEKİLLENDİRME LÜTFİYE AYDOĞDU BAHAR PERŞ: 09:30-12:20 ÇOK AMAÇLI ATÖLYE GSTMF 4. Kat
ART261 SENARYO YAZARLIĞI TANIL ARAYANCAN ÇARŞ: 13:30-16:20 1029 MF 1. Kat
ART262 GELENEKSEL ÇİNİ DEKORLAMA VE ÇAĞDAŞ YORUMLAMALAR MERAL ÖZTÜRK SALI: 09:30-12:20 ÇOK AMAÇLI ATÖLYE GSTMF 4. Kat
ART263-1 DİKSİYON GONCA ARAT KOL SALI: 15:30-18:20 1017 MF 1. Kat
ART263-2 DİKSİYON GONCA ARAT KOL PZRT: 12:30-15:20 B1029 MF -1. Kat
ART265-1 CREATIVITY IN BUSINESS LIFE
(DERS İNGİLİZCEDİR.)
NAZLI ANGIN SALI: 09:30-12:20 1026II MF 1. Kat
ART265-2 CREATIVITY IN BUSINESS LIFE
(DERS İNGİLİZCEDİR.)
NAZLI ANGIN SALI: 13:30-15:20 1026II MF 1. Kat
ART265-3 CREATIVITY IN BUSINESS LIFE
(DERS İNGİLİZCEDİR.)
NAZLI ANGIN CUMA: 09:30-12:20 1025 MF 1. Kat
ART266 TAKI TASARIMI PINAR OLGAC CUMA: 14:30-17:20 M1 GSTMF 4. Kat
ART267 TİYATRO RABİA BAŞARAN BERBEROĞLU SALI: 15:30-18:20 CEVDET KÖSEMEN KONFERANS SALONU MF 1. Kat
ART268-1 THEATRICAL ENTREPTENEURIAL SKILLS 
(DERS İNGİLİZCEDİR.)
BENEFŞE TEMİZKAN ÇARŞ: 09:30-12:20 CEVDET KÖSEMEN KONFERANS SALONU MF 1. Kat
ART268-2 THEATRICAL ENTREPTENEURIAL SKILLS 
(DERS İNGİLİZCEDİR.)
BENEFŞE TEMİZKAN ÇARŞ: 12:30-15:20 KADRİYE ZAİM KONFERANS SALONU Kütüphane Binası
Zemin Kat
ART271 YARATICI DRAMA GUBSE GİZEM ATAOĞLU SALI: 09:30-12:20 KADRİYE ZAİM KONFERANS SALONU Kütüphane Binası
Zemin Kat
ART280 ESKİ ESERLERİN KORUNMASINDA YENİ YÖNTEMLER EVREN TANDOĞAN PZRT:12:30-15:20 B1015 MF -1. Kat
ART281 SANATIN ŞİFASI ELİF ZİLAN ÇARŞ: 09:30-12:20 2008 MF 2. Kat
ART282-1 ŞAN, SOLFEJ, KORREPETİSYON SERKAN KOCADERE PZRT: 15:30-18:20                       ÇARŞ: 12:30-15:20 CEVDET KÖSEMEN KONFERANS SALONU GSTMF 1. Kat
ART282-2 ŞAN, SOLFEJ, KORREPETİSYON AHMET MURAT GEDİKLİ- 
TUĞÇE DAĞLI
PZRT: 15:30-18:20          ÇARŞ: 12:30-15:20 CEVDET KÖSEMEN KONFERANS SALONU GSTMF 1. Kat
ART283 BAHÇE VE PEYZAJ SANATI EVREN TANDOĞAN ÇARŞ: 12:30-15:20 ÇOK AMAÇLI ATÖLYE GSTMF 4. Kat
ART284 TİYATRO, REJİ VE FİLM ELEŞTİRİSİ MURAT DEMİRTAŞ PZRT: 15:30-18:20 1026II MF 1. Kat
ART285 INNOVATIVE VISUAL NARRATIVE SERDAR SÜDOR PERŞ: 12:30-15:20 L2 GSTMF 4. Kat
ART286 SANAT ESERLERİNDE BASİT ONARIM EVREN TANDOĞAN CUMA: 09:30-12:20 ÇOK AMAÇLI ATÖLYE GSTMF 4. Kat
ART287 EŞLİ DANSLAR GUBSE GİZEM ATAOĞLU SALI: 13:30-16:20 Z1015 MF Zemin Kat
ART289 MOZAİK SANATI EVREN TANDOĞAN CUMA: 12:30-15:20 ÇOK AMAÇLI ATÖLYE GSTMF 4. Kat
ART292-1 İŞARET DİLİ EMİNE TURGUT PERŞ: 10:30-13:20 1026II MF 1. Kat
ART292-2 İŞARET DİLİ EMİNE TURGUT PERŞ: 13:30-16:20 1026II MF 1. Kat
ART295 TÜRK SANAT MÜZİĞİ SEÇİL AK KUTLU PERŞ: 9:30-12:20 CEVDET KÖSEMEN KONFERANS SALONU GSTMF 1. Kat
ART296 SERGİLEME YÖNTEMLERİ EVREN TANDOĞAN PZRT: 15:30-18:20 1026I MF 1. Kat
ART297 CREATIVE  PRESENTATION in DIGITAL ARTS
(DERS İNGİLİZCEDİR.)
SERDAR SÜDOR PERŞ: 15:30-18:20 L2 GSTMF 4. Kat
ART298 STAGE MAKEUP  BENEFŞE TEMİZKAN SALI: 12:30-15:20 S8 GSTMF 4. Kat