Young Executive Academy 2. Dönem BAŞVURULARI BAŞLADI!
13.03.2023

Global ölçekte başarıya ulaşmış, Türkiye ve dünyanın öncü markalarının üst düzey yöneticileriyle, geleceğin yönetici adaylarını buluşturan Young Executive Academy (YEA), her yıl olduğu gibi bu yıl da 6 ay sürecek dopdolu bir eğitim programıyla kapılarını açtı ve ikinci döneme start verdi.

Öğrenci Kariyeri tarafından 2018 yılında hayata geçirilen Young Executive Academy (YEA), 5 farklı alanda geleceğin yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiştir. İnsan Kaynakları, Dijital Dönüşüm ve Büyük Veri, Satış-Pazarlama ve Finans, Girişimcilik, E-Ticaret ve Influencer Marketing alanında uzman olmak isteyen öğrenci ve yeni mezunlara yönelik program bu sene 2. Dönemiyle devam ediyor,
3 ay sürecek ve online olarak gerçekleşecek.

Geleceğin Yönetici Adayları 3 Ay boyunca 100'den fazla şirket ile bir araya gelecek. Ön başvuru sonrası yapılacak online sınavda başarılı öğrenciler katılıma hak kazanacak. Şirket sunumlarının yanı sıra, workshop ve networking ortamları ile şirketlerle online portallar üzerinden görüşmeler yapılacak. İster öğrenci ister girişimci olun, yeteneklerinizi YEA Online Akademi ile donatmanız başarılı olmanız için şart!

Akademi sonunda Başarı veya Katılım Sertifikası da alacağınızı unutmayın.

 

 

YEA, yetenekli genç yönetici adayların stratejik bakış açılarını ve liderlik becerilerini geliştirmeyi hedefleyen, değişime ayak uyduran değil değiştiren bireyler için özenle hazırlanmış bir dizi akademi programıdır. Katılımcıların, her eğitim sınıfında 2500+ lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile sınırlandırılacağı, assessment test ile belirleneceği, konuşmacı şirket yetkililerinin ise alanında uzmanlardan seçileceği konsept bir akademi programıdır. Geçtiğimiz 3 yıl içerisinde 15 binin üzerinde yeteneğe, 200’ü aşkın firmaya dokunan YEA, geçen yıl ilk kez online olarak düzenlenen programda, 85 binin üzerinde rekor bir başvuruya imza atarak; yaklaşık 5000 öğrencinin katılımlarıyla hayata geçirildi.

 

Akademi Programları: İnsan Kaynakları, Dijital Dönüşüm ve Büyük Veri, Satış-Pazarlama ve Finans, Girişimcilik, E-Ticaret ve Influencer Marketing

 

Başvuru için: https://youngexecutiveacademy.com/basvur/