Hakkımızda
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünü, temsil etmek ve tanıtımını yapmak, üyelerin eğitimlerine, açacağı kurslar, seminerler ve yapılan faaliyetler yoluyla rehber ve destek olmak, üyelerinin mezun olmadan öncesi ve sonrası bireyler arası dayanışmayı güçlendirmek ve üyelerin birbirleri arasında maddi ve manevi yardımlarında aracı olmak amacıyla kurulmuştur.
Haberler
Etkinlikler
Dekanımız Prof. Dr. Yılser Devrim'in Anlatımıyla Mühendislik Fakültesi
Rektörümüz ve Dekanlarımız Üniversitemizi Anlatıyor
Prof. Dr. Mithat Üner'in Anlatımıyla İşletme Fakültesi
Mezuniyet Töreni
İklim Değişikliği Su Kaynakları Semineri
Bahar Konseri
Hava ve Uzay Tıbbı Pratiğinde Denge: Vestibüler Sistemi Anlamak
Güzel Sanatlar Ortak Dersler Bölümü tarafından düzenlenen ART252 Serbest Seramik Şekillendirme Dersi "Susuz Kaplar" Sergisi, 28.05.2024 Salı günü saat 13.30’da GSTMF, 4. Kat, sergi alanında gerçekleştirilecektir.
ART 251 Sulu Boya Resim Dersi Öğrenci Çalışmaları Sergisi
ART266 Takı Tasarımı Dersi Öğrenci Çalışmaları Sergisi