30 Mart 2020 Pazartesi Canlı Derslerin Duyurusu - 27 03 2020

Sevgili Öğrenciler,

30 Mart pazartesi gününden itibaren tüm dersler (proje ve uygulamalı dersler dahil) ZOOM üzerinden normal ders saatlerinde canlı olarak işlenmeye başlanacaktır. Sizlerin ayrıca ZOOM temin etmenize gerek yoktur. almakta olduğunuz dersler için hangi oturuma bağlanacağınız bilgisi (toplantının katılım bilgileri) ve ZOOM kullanımı ile ilgili diğer teknik ayrıntılar web sayfamızda ve ilgili dersin moodle sayfasında yer alacaktır. Aldığınız derslere moodle sistemi üzerinden kayıt yaptırmanız ve sistem üzerinden derslere katılım göstermeniz gerekmektedir.

Pazartesi derste görüşmek üzere...

Sevgiler

Bülent Ünal

 

Sevgili öğrenciler,

30 Mart Pazartesi günü başlayacak olan canlı dersleri izleyebilmek için, derslerin haftalık normal programlanmış ders saatlerinde, öğretim elemanlarımızın almakta olduğunuz derslerin Moodle sayfalarında sizlerle paylaşacakları

https://zoom.us/j/...............

biçimindeki linki tıklamanız yeterli olacaktır. Bu paylaşımlar ayrıca sizin student.atilim.edu.tr uzantılı e-posta adreslerinize de gönderilecektir.

Canlı derslerle ilgili sorun yaşamanız durumunda bunu Dekanlığınız, Enstitü/Okul Müdürlüğünüz veya Bölüm Başkanlığınız ile e-posta yoluyla paylaşmanızı rica ederim.

Temel İngilizce (İngilizce Hazırlık) canlı ders uygulaması 6 Nisan Pazartesi günü başlayacaktır. Normal yaz okulu ve yaz stajlarına yönelik şu an için herhangi bir bilgi mevcut değildir. Gelişmeler sizlerle paylaşılacaktır.

Canlı derslere mutlaka katılmanızı, derslerinize çalışmanızı ve örgün öğretime başladığımız günlerde yapılacak sınavlara hazır olmanızı sizlere bir kez daha hatırlatır, bu yeni dönemde başarılar ve sağlıklı günler dilerim.

Prof. Dr. Yıldırım Üçtuğ

Rektör