22.05.2018 tarihli YDYO öğretim ön değerlendirme sonuçları

22/05/ 2018 DUYURU TARİHLİ YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU OKUTMANLIK SINAVI ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI (SÖZLÜ SINAVA GİRMEYE HAK KAZANANLAR)

S.NO ADI SOYADI YDS 60% ALES  40% TOTAL
1 Gülşah Çınar Yastıbaş 100 60 88,44 35,376 95,376
2 Delal Kasımoğlu Demir 96,25 57,75 92,83 37,132 94,882
3 Burcu Adanur 100 60 86,92 34,768 94,768
4 Nesrin Koç 98,75 59,25 86,53 34,612 93,862
5 Ömer Budanır 100 60 84,13 33,652 93,652
6 Mehmet Karataş  98,75 59,25 85,5 34,2 93,45
7 Gamze Yakın 95 57 91,06 36,424 93,424
8 Nurbanu Atış 96,25 57,75 88,81 35,524 93,274
9 Duygu Özmen 96,25 57,75 88,44 35,376 93,126
10 Emine Kutlu 97,5 58,5 86,06 34,424 92,924
11 Gülşah Çetinel  96,25 57,75 87,01 34,804 92,554
12 Kenan Kösemehmetoğlu 96,25 57,75 86,71 34,684 92,434
13 Volkan Tümer 98,75 59,25 81,21 32,484 91,734
14 Mevlüt Develi 97,5 58,5 82,75 33,1 91,6
15 Seda Kızıldağ 100 60 78,29 31,316 91,316
16 Pınar Sema Öztürk 97,5 58,5 81,76 32,704 91,204
17 Kardelen Kaya  95 57 84,88 33,952 90,952
18 Onur Özdamar 95 57 84,81 33,924 90,924
19 Görkem Üner 96,25 57,75 82,72 33,088 90,838
20 Merve Gürel 97,5 58,5 79,33 31,732 90,232
21 Zeynep Keyif 95 57 82,53 33,012 90,012
22 Erhan Güzel 100 60 74,6 29,84 89,84
23 Merve Başkutlu 91,25 54,75 87,38 34,952 89,702
24 Esra Emekli 98,75 59,25 75,98 30,392 89,642
25 Yasemin Özfındık Kotik 95 57 81,46 32,584 89,584
26 Behiye Candan Büge 97,5 58,5 76,91 30,764 89,264
27 Hüseyin Niyazi Çiydem 91,25 54,75 84,48 33,792 88,542
28 Hilal Ülkü Ay 92,5 55,5 82,26 32,904 88,404
29 Ekrem Eröz 95 57 78,18 31,272 88,272
30 Hikmet Çıplak 91,25 54,75 83,21 33,284 88,034
31 Seda Erenoğlu 97,5 58,5 72,7 29,08 87,58
32 Yağmur Yiğit 91,25 54,75 80,97 32,388 87,138
33 Gülfer Yücekul 90 54 80,8 32,32 86,32
34 Muammer Şanlı 96,25 57,75 70 28 85,75
35 Emine Arda 91,25 54,75 76,12 30,448 85,198
36 Kaya Özçelik 90 54 76,43 30,572 84,572
37 Sibel Özdemir 92,5 55,5 72,06 28,824 84,324
38 Kemal Arıkan 93,75 56,25 70 28 84,25
ADAYLARIN MÜLAKATA GİRECEĞİ TARİHLER
7 Haziran 2018'de Sınava Girecekler   8 Haziran 2018'de Sınava Girecekler  
       
Pınar Sema Öztürk   Görkem Üner  
Mehmet Karataş   Seda Kızıldağ  
Hilal Ülkü Ay   Volkan Tümer  
Gamze Yakın   Merve Başkutlu  
Ömer Budanır   Zeynep Keyif  
Yasemen Özfındık Kotık   Erhan Güzel  
Esra Emekli   Hüseyin Niyazı Çiğdem  
Kardelen Kaya   Nurbanu Atış  
Kaya Özçelik   Kemal Arıkan  
Delal Kasımoğlu Demir   Gülşah Çınar Yastıbaş  
Seda Erenoğlu   Behiye Candan Büge  
Duygu Özmen   Hikmet Çıplak  
Ekrem Eröz   Merve Gürel   
Kenan Kösemehmetoğlu   Sibel Özdemir  
Onur Özdamar   Mevlüt Develi  
Yağmur Yiğit   Emine Arda  
Gülşah Çetinel   Muammer Şanlı  
Gülfer Yücekül   Nesrin Koç  
    Emine Kutlu  
    Burcu Adanur  
       
       
Sınav Yabancı Diller Yüksekokulu, Kat 2 de yapılacaktır.  Sınav saat 9:30 da başlayacaktır. 
215 numaralı ofise başvurunuz.    

 

22/05/ 2018 duyuru tarihli yabancı diller yüksekokulu okutmanlık sınavı ön değerlendirme sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz.