İz Bırakan 50 Öğrencimizle Gurur ve Mutluluklarını Paylaştık - 21 05 2019

“Atılım Üniversitesinin İz Bırakan 50 Öğrencisi” Programının ödül töreni 17 Mayıs 2019 akşamı gerçekleştirildi. 

Birbirinden heyecanlı elli öğrenci ve aileleri, kendileriyle aynı gururu paylaşan akademik ve idari personelle bir araya geldi. 

Bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen Atılım Üniversitesinin İz Bırakan 50 Öğrencisi programı, topluma ve üniversitemize yararlı hizmetlerde bulunmuş çok yönlü öğrencilerimizi tanımak ve onların başarılarını kutlamak amacıyla geliştirildi. 

Üç ve daha üst dönem lisans öğrencileri arasından seçilen öğrenciler, akademik başarılarının yanı sıra (en az 2.25 genel not ortalaması) topluma ve üniversiteye gönüllü hizmetler vermiş, öğrenci topluluklarında faaliyet göstermiş, girişimcilik ve liderlik niteliklerine sahip, araştırma ve çalışma deneyimleri olan öğrencilerden oluşuyor. 

Seçilen öğrencilerimizin üniversitemizi en iyi şekilde temsil edeceğine ve topluma yararlı kişiler olmaya devam edeceklerine inanıyor, onların başarıyla kıvanç duyuyoruz. 

Atılım Üniversitesinin İz Bırakan 50 Öğrencisi ödülünü kazanan öğrencilere başarı sertifikası, en üst sırada yer alan beş öğrenciye 1.000 TL tutarında ve birinci olan öğrencimize 2.000 TL tutarında ödül verildi. 

Matematik Bölümünde okuyan ve aynı zamanda İnşaat Mühendisliği Bölümümüzde çift ana dal yapan dördüncü sınıf öğrencimiz Doğan Bahar 2019 yılının birincisi oldu. 

Atılım Üniversitesi 2018-2019 Akademik Yılı İz Bırakan 50 Öğrencisi Programının ilk beşi arasında Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümünden Aynur Berin Akşit, Hukuk Fakültesi öğrencimiz Batuhan Aydemir, Mekatronik Mühendisliği Bölümünden Muhammet Raşit Ilgaz, İmalat Mühendisliği Bölümünden Berat Şerefoğlu da yer aldılar. 

İz Bırakan 50 öğrencilerimizin tam listesi soyadlarına göre alfabetik olarak aşağıdaki listede yer almaktadır. 

Tören ve bu yıla ilişkin tüm bilgiler ve görseller İz Bırakan 50 Öğrenci Programının ilgili sayfasında detaylarıyla yer alacaktır. 

Programa katılarak medeni cesaret gösteren, ilk elli arasında yer alan ve dereceye giren tüm öğrencilerimizi başarıları nedeniyle kutluyor, hayat boyu başarılarının devamını diliyoruz. 

AD SOYAD BÖLÜM
BAŞAK AÇIKBAŞ Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
ELİF SEDA AKÇA Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü
AYBİKE AKÖZ Hukuk Bölümü
AYNUR BERİN AKŞİT Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
TUNAY AYÇA ALKAN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü
MUSTAFA BATUHAN AYDEMİR Hukuk Bölümü
ZEYNEL ABİDİN AYHAN Hukuk Bölümü
KADİR CAN AYTEKİN Hukuk Bölümü
DOĞAN BAHAR Matematik Bölümü
ÇAĞRI BAŞÇI Hukuk Bölümü
AYŞE BİRCAN Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya Bölümü
ECE BİRDAL Endüstri Mühendisliği Bölümü
SÜMEYYE CEREN ÇAKICI Türkçe İktisat Bölümü
BAŞAK DALOĞLU Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
HALİL BERKAY DAŞTAN Hukuk Bölümü
NURİYE SÜMEYRA DEMİRTAŞ Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü
BERKAY DOĞAN İmalat Mühendisliği Bölümü
MEHMET CENK DOĞU Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü
RABİA ERCAN Hukuk Bölümü
RÜMEYSA ERGÜN Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü
HALİS FUTTU İmalat Mühendisliği Bölümü
MUSTAFA YASİR GÖZALAN Hukuk Bölümü
MUHAMMED RAŞİT ILGAZ Mekatronik Mühendisliği Bölümü
SERAY İÇÖZ Endüstri Mühendisliği Bölümü
SELİM AHMET İZ Mekatronik Mühendisliği Bölümü
EGE KARABAT İnşaat Mühendisliği Bölümü
FEYZA KARAPINARLI Hukuk Bölümü
ÇAĞDAŞ KARATAŞ İnşaat Mühendisliği Bölümü
DENİZ KAYA Yazılım Mühendisliği Bölümü
GÜLSEN KÖROĞLU Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü
SİMAY LEBLEBİCİOĞLU Bilişim Sistemleri Mühendisliği Bölümü
RAHMİ ÖZGÜR METİN Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü
ÖZDE ELİF ÖZDEMİR Mimarlık Bölümü
BERK ÖZKAN Hukuk Bölümü
NİRVAN ARDA ÖZSUCA Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü
İREM PAKSOY Endüstri Mühendisliği Bölümü
MUHAMMED FURKAN PALTACI İşletme Bölümü
NAZLI PEKMEZCİOĞLU Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği Bölümü
ALPEREN SEÇKİNOĞULLARI İnşaat Mühendisliği Bölümü
HALİL İBRAHİM ŞEKER Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü
BERAT ŞEREFOĞLU İmalat Mühendisliği Bölümü
MEVLÜDE TANIŞ Mütercim Tercümanlık Bölümü
YAREN TEMİZYÜREK Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü
EMRE TORUK İmalat Mühendisliği Bölümü
RAMAZAN ERDEM UYSAL Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü
GAMZE UYUK Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü
HATİCE VURĞUN Endüstri Mühendisliği Bölümü
ARDA YAZGAN Yazılım Mühendisliği Bölümü
BÜŞRA SULTAN YILMAN Endüstri Mühendisliği Bölümü
MERİH BENGİSU YİĞİT Mimarlık Bölümü