Yepyeni bir perspektif ile daha aktif ve verimli şekilde çalışmak üzere 2018 yılında yeniden yapılandırılan Atılım Üniversitesi Mezunlar İletişim Ofisi, kurulduğu günden bu yana, Atılımlı olma ortak paydasında, 13000’i aşkın mezunu ile organik bağ kurmuş olup; siz değerli mezunlarımıza ulaşabilmek için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Atılım Üniversitesinden mezun olmuş ve Atlım Üniversitesinde öğrenim görmeye devam eden tüm öğrencilerimizin gelişimlerine katkıda bulunabilmek amacıyla kurulmuş olan bu birimin öncelikli hedefi, mezunlarımız ile öğrencilerimiz arasındaki iletişimi güçlendirerek, yaşam boyu Atılımlı olma aidiyetini ve ayrıcalığını hissetmelerini sağlamaktır.

Atılım Üniversitesi Mezunlar İletişim Ofisi, bu hedef çerçevesinde düzenlediği etkinlikler ile öğrenci ve mezunları bir araya getiren sosyal platformlar oluşturmaktadır.

Haberler

Etkinlikler

Prof. Dr. Füsun Terzioğlu 23 Haziran 2021'de Ankara Şehir Hastanesi tarafından düzenlenen "COVID19 Pandemisinde Sağlık Bakım Hizmetleri Yönetimi Sempozyumu"nda konuşmacı olarak yer alacaktır.

Hemşirelik
Webinar
23 Haziran 2021, 10:00 - 16:00