2016-2017 Ek Yerleştirme Kayıt Tarihleri
06.09.2016

Sevgili Öğrencimiz,


20. yıla hedeflerini gerçekleştirip, daha büyük hedeflere odaklanarak giren Üniversitemize hoş geldiniz. 


Atılım Üniversitesi düşünen, sorgulayan, kendine güvenen,  hayatı tüm yönleriyle anlayan ve ona değer katan, yaratıcılığı gelişmiş genç nesillerle birlikte güçlenerek geleceğe yol almaktadır. 


Üniversitemiz; ülkemiz ve tüm dünya için bilim üreten, edinilen bilgileri toplumsal refahımız ve geleceğimiz için faydaya dönüştürmeye çalışan, ulusal ve evrensel düzeyde donanıma sahip nitelikli bireyler yetiştirme misyonunu, araştırma üniversitesi olma iddiasıyla gerçekleştirmektedir.   


Atılımlı olmakla; uluslararası standartlara uygun eğitim programları, güçlü ve dinamik bir akademik kadro, İngilizce öğrenim görme avantajı, başarıyı ödüllendiren burs olanakları ve en son teknolojiye sahip laboratuarları ile çağdaş üniversite anlayışını yaşayacaksınız.


Üniversitemizde alacağınız eğitim ve kazanacağınız donanım sayesinde; mesleğinizde başarılı, uluslararası alanda rekabet edebilen ve ülkesine sahip çıkan bireyler olarak yetişeceksiniz.


Üniversitemizdeki eğitiminiz süresince, ihtiyaç duyacağınız her konuda, her zaman tüm akademik ve idari personelimizle yanınızda olacağımızı bilmenizi isterim.


Üniversitemizi tercih edip, geleceğinizle ilgili olarak aldığınız isabetli kararınızdan dolayı sizi ve ailenizi kutlar, başarılarınızın devamını dilerim.

Prof. Dr. Yıldırım Üçtuğ
Rektör