2017-2018 Bahar Dönemi Ders ve Öğretim Elemanı Değerlendirme Anketlerinin doldurulması ve Mezuniyet durumlarının kontrolü - 15 05 2018

Değerli Öğrencilerimiz,

 

25 Mayıs 2018 saat 16:00 itibariyle 2017-2018 Bahar Dönemi notları “Değerlendirme Anketlerini” eksiksiz doldurmuş olan öğrenciler için ATACS üzerinden görüntülenebiliyor olacaktır. “Değerlendirme Anketlerini” doldurmamış olan öğrenciler için ise “Değerlendirme Anketlerinin” girişi 16:00-19:00 arası kapalı olacaktır ve bu öğrenciler notlarını görüntüleyemeyecektir. Saat 19:00’dan sonra “Değerlendirme Anketlerinin” girişi tekrar açılacak ve anketlerini eksiksiz dolduran öğrenciler de notlarını görüntüleyebiliyor olacaktır. Sistemde aşırı yoğunluk yaşanmaması adına “Değerlendirme Anketlerinizi” son güne bırakmadan doldurmanızı rica ederiz.

Mezuniyet durumunda olan öğrencilerimizin, mezuniyet durumlarını ATACS üzerinden “Ders Kayıt & Mezuniyet İşlemlerim” menüsü altındaki “Mezuniyet Onay Durumu” alt menüsüne tıklayarak açılan sayfada kontrol etmelerini, eğer hatalı bir durum olduğunu düşünülüyorsa “Öğrenci İşleri Direktörlüğüne” başvurmalarını rica ederiz.

 

Bilgilerinize.