Lisans Öğrencileri İçin TÜBİTAK Projelerinde Bursiyer Olma Şansı: STAR Programı Yeni Çağrısı - 04 11 2020

2247-C Stajyer Araştırmacı Burs Programı  kapsamında TÜBİTAK Merkez ve  Enstitülerinde yürütülen veya TÜBİTAK  tarafından desteklenen bir araştırma  projesinde görev alacak lisans öğrencileri  aylık burs ile desteklenecektir.

Programa başvurmak isteyen lisans  öğrencileri TÜBİTAK Merkez ve  Enstitülerinde yürütülen veya TÜBİTAK  tarafından desteklenen araştırma  projelerine star.tubitak.gov.tr adresinden  ulaşabilecektir. Projesine STAR aracılığıyla  lisans öğrencisi alımı yapmak isteyen  proje yürütücüleri projelerinin portalda  yer alması için star@tubitak.gov.tr  adresine mail atmaları gerekmektedir.

STAR programına başvurmak isteyen lisans öğrencilerinin öncelikle TÜBİTAK Merkez ve Enstitülerinde yürütülen veya TÜBİTAK tarafından desteklenen bir araştırma projesinden kabul alması gerekmektedir. Bir projeden kabul alan öğrenciler Başvuru Belgeleri sekmesinde yer alan "TÜBİTAK Merkez ve Enstitülerinde yürütülen veya TÜBİTAK tarafından desteklenen bir araştırma projesinde görev alacağını gösterir belgeyi” proje yürütücüsüne imzalatmalıdır.

STAR programına başvurmak isteyen lisans öğrencileri ayrıntılı özgeçmişlerini ve çalışmak istedikleri akademisyen bilgilerini ARGEDA-TTO Direktörlüğüne (tugba.toker@atilim.edu.tr ve sema.huseyin@atilim.edu.tr) mail atmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için: https://www.tubitak.gov.tr/tr/burslar/lisans/burs-programlari/icerik-2247-c-stajyer-arastirmaci-burs-programi-star